Akhisarspor’un Yeni Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak Oldu

Akhisarspor yeni sezonda Spor Toto 1. Lig’de şampiyonluk mücadelesi vermek için çalışmalarına devam ediyor. Hüseyin Eryüksel başkanlığındaki yönetim genel kurulda güven tazeledi. Ayrıca teknik direktör Mehmet Altıparmak ile 1 + 1 yıllık sözleşme imzalandı. Başkan Hüseyin Eryüksel, Akhisar Belediyespor Yılmaz Atabarut Tesisleri’nde düzenlenen imza töreninde basın mensuplarına açıklama yaptı. Hakkımız Olan Yere Geri Dönmek İstiyoruz […]

20.06.2019 - 22:04
20.06.2019 - 22:04
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Akhisarspor yeni sezonda Spor Toto 1. Lig’de şampiyonluk mücadelesi vermek için çalışmalarına devam ediyor. Hüseyin Eryüksel başkanlığındaki yönetim genel kurulda güven tazeledi. Ayrıca teknik direktör Mehmet Altıparmak ile 1 + 1 yıllık sözleşme imzalandı.

Başkan Hüseyin Eryüksel, Akhisar Belediyespor Yılmaz Atabarut Tesisleri’nde düzenlenen imza töreninde basın mensuplarına açıklama yaptı.

Hakkımız Olan Yere Geri Dönmek İstiyoruz

Genel kurul toplantısında 3 yıl beraber olacakları 3 yeni arkadaşla birlikte basın mensuplarının karşısına çıktıklarını söyleyen Eryüksel, bu sezonda da takıma ve şehre hizmet etmeye devam edeceklerini dile getirdi. Bu yıl yeniden Süper Lig’e dönmek için çalışmalarına bütün hızıyla devam ettiklerini belirten Eryüksel, bu işi bilen bir hoca ve ekibi ile anlaştıklarını söyledi. Belediye ve takım arasında yaşanan sıkıntılara da değinen Eryüksel, Şu anda durumun düzeldiğini ve arzu ettikleri noktaya geldiklerini ifade etti. Bundan sonra Akhisarspor ve belediye işbirliği ile şehre hizmet etmeye devam edeceklerini belirten Eryüksel, spor alanında üstlerine düşen her şeyi eksiksiz şekilde yapacaklarını söyledi.

Akhisarpor Hak Etmediği Bir Ligde

Akhisarspor’un yeni teknik direktörü Altıparmak da imza töreninde basın mensuplarına açıklama yaptı. Akhisarspor’un şu anda hak etmediği birlikte olduğunu söyleyen Altıparmak, Ortak bir noktada buluştuklarını ve şimdi hedefin Süper Lig’e çıkmak olduğunu söyledi. Bu konuda yeni sezonda büyük bir çaba harcayacaklarını belirten Altıparmak, bugün şartlarına uyacak her futbolcuya kapılarının açık olacağını söyledi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim