Ekonomi

Akbank Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Akbank Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Akbank kredi kartına sahip olmak için ne yapmalısınız? Kredi kartına sahip olmak, size birçok avantaj sağlar.

Akbank Kredi Kartı Avantajları

İhtiyaçlarınızı karşılamak için beklemeniz gerekmez hem de kredi kartı aracılığıyla aldığınız hizmet ve ürünler taksitlere bölünebilir. Üzerinizde nakit bulundurmanıza gerek kalmaz ve bu durum sizin için çok büyük rahatlıktır. Alışverişlerinizde kredi kartınızı kullanabileceğiniz gibi nakit gereksinimiz olduğunda nakit para çekme imkânına sahip olursunuz. Nakit paranızı cebinizde bulundurmanıza gerek kalmadan ve ya ATM arayıp para çekmek için vakit kaybı yaşamanıza gerek kalmadan alışveriş yapmak hayatınızı kolaylaştıran bir üründür.  Kredi kartınızda sizin sahip olduğunuz yıllık maddi gelire göre harcama limitiniz olacaktır, Akbank kredi kartına sahip olduğunuzda. Akbank kredi kartı ekstrelerinizle yaptığınız alışverişlere dair ödemelerinizi ve ya nakit para çekimlerinizi, kolayca takip etme imkânına sahip olursunuz. Aldığınız ürünle ilgili bir şikâyetiniz olduğunda ürünü satın aldığınıza dair faturanız yok ise kredi kartı ekstreniz bunu ispatlamanıza kanıt olacaktır.

Başvuru İşlemleri Nasıl Yapılır

Neo, axess, wings kredi kartı çeşitleri mevcuttur, Akbank’ta. Sizin hayat standartlarınıza göre avantajları sizin için öncelikli olan kredi kartını seçmelisiniz ve kredi kartı almak için Akbank’a başvurabilirsiniz.

Akbank şubelerinden herhangi birine giderek sizin için en uygun olan kredi kartı için başvurabilirsiniz. Size verilen formu kimlik bilgilerinizle doldurmanız halinde başvurunuz alınmış olacaktır. Gelirinize göre hesaplanan limite göre, başvurunuz olumlu sonuçlandıysa kredi kartına sahip olabileceksiniz. Kredi kartınız formda beyan ettiğiniz adrese gönderilir bankadan ya da isterseniz Akbank’ın kredi kartı almak için başvurduğunuz şubeden kendiniz teslim alabilirsiniz.

İkinci başvuru yöntemi ise internetten başvuru yapmaktır. Online başvuru yapmak isterseniz Akbank Kredi Kartı Başvuru Formu ‘ndan  formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Web yoluyla yapacağınız başvuruyu Akbank’a ait olan siz doldurun biz sizi arayalım bölümüne sizden istenen bilgileri yazarak Akbank’ın bu başvurunuz için sizi aramasını sağlamış olacaksınız. Akbank’ın resmi web sitesinde tıklayın sizi arayalım bölümüne isim soy isim iletişim telefon numarası ve TC kimliği numaranızı yazarak başvurabilirsiniz. Akbank bu başvurunuza istinaden belirttiğiniz iletişim telefon numaranız üzerinden sizi arayarak size ulaşacaktır. Akbank kredi kartına sahip olmak için başvurmak anlaşıldığı üzere çok kolay.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu