Ak Partili Burhan Kuzu’dan Eski Yol Arkadaşlarına Çağrı: Gelin Birlikte Çalışalım

Ak Parti’nin kuruluşunda aktif rol oynayan Anayasa Profesörü Burhan Kuzu, son dönemlerde yeni parti kuracakları iddialarıyla gündemde olan Babacan, Gül ve Davutoğlu’na Ak Parti’ye dönmeleri için çağrı yaptı.

07.07.2019 - 16:16
07.07.2019 - 16:16
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Ak Parti’nin kurucu isimlerinden Anayasa profesörü Burhan Kuzu, son günlerde yeni parti kuracakları iddia edilen eski yol arkadaşlarına Ak Parti’ye dönmeleri içicinin çağrı yaptı.

Hep Birlikte Yola Çıktık

Twitter hesabından bir paylaşım yapan Kuzu, Abdullah Gül, Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan’a seslenerek, hep birlikte yola çıktıklarını ve çok önemli işlere imza attıklarını söyledi. Hiç bir gerekçenin bu davanın önünde olamayacağını belirten Kuzu, yuvaya geri dönme davetinin yürekten olduğunu dile getirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Sert Tepki Göstermişti

Ak Partiden ayrılarak parti kurmak isteyen Ali Babacan ile yaptığı görüşme sorulan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ak partinin gölgesini kendi gölgesi sananların içi boş çuval gibi devrileceğini söylemişti.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim