Ak Partili Ali İhsan Yavuz’dan Yenilenen İstanbul Seçiminin Ardından İlk Açıklama

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz sosyal medya hesabından İstanbul seçim sonuçlarına ilişkin açıklamalar yaptı. Kendileri için İstanbul seçimlerini kazanmanın çok önemli olduğunu belirten Yavuz, bundan daha önemli olan şeyin ise seçim kurallarının eksiksiz uygulanmasını sağlamak olduğunu dile getirdi. Çalışmalarımıza Devam Edeceğiz Twitter hesabından açıklamalarına devam eden Ali İhsan Yavuz, İstanbul seçimlerinin yenilenmesi […]

24.06.2019 - 19:23
24.06.2019 - 19:23
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz sosyal medya hesabından İstanbul seçim sonuçlarına ilişkin açıklamalar yaptı. Kendileri için İstanbul seçimlerini kazanmanın çok önemli olduğunu belirten Yavuz, bundan daha önemli olan şeyin ise seçim kurallarının eksiksiz uygulanmasını sağlamak olduğunu dile getirdi.

Çalışmalarımıza Devam Edeceğiz

Twitter hesabından açıklamalarına devam eden Ali İhsan Yavuz, İstanbul seçimlerinin yenilenmesi sürecinin son derece önemli olduğunu belirterek, 23 Haziran’da yapılan seçimlerin kurallara uygun hale getirildiğini ve gelecekte tekrar güvenli seçim süreçlerinin işletilmesinin yolunun açıldığını söyledi. İstanbul seçimleri için ellerinden gelen her şeyi yaptıklarını ve gerisini Allah’a havale ettiklerini söyleyen Yavuz, Seçimlerin yenilenmesi sürecinde kendilerine katkı sağlayan herkese teşekkürlerini sundu. Ali İhsan Yavuz açıklamasının sonunda bundan sonrasında da durmadan çalışmalara devam edileceği mesajını verdi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim