AK Parti Milletvekili Selçuk Özdağ’dan Rıdvan Dilmen’e tepki

AK Parti Milletvekili Selçuk Özdağ, Cumhurbaşkanı Erdoğan için parkasız Deniz Gezmiş yorumunu yapan yorumcu ve eski Fenerbahçeli Rıdvan Dilmen'e tepki gösterdi.

17.12.2017 - 20:04
17.12.2017 - 20:04
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

AK Parti’den Deniz Gezmiş benzetmesine bir tepki daha geldi. AK Parti Milletvekili Selçuk Özdağ, Cumhurbaşkanı Erdoğan için parkasız Deniz Gezmiş yorumunu yapan yorumcu ve eski Fenerbahçeli Rıdvan Dilmen’e tepkisini dile getirdi. Selçuk Özdağ açıklamasında Erdoğan’a yapılan bu benzetmenin sadece iftira olduğunu söyledi.

AK Parti Alaşehir İlçe Gençlik Kolları kongresinde kürsüye çıkan AK Parti Milletvekili Selçuk Özdağ yorumcu Rıdvan Dilmen’e adeta esti gürledi. AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Cumhurbaşkanı Erdoğan için yapılan Deniz Gezmiş benzetmesinin sadece bir iftiradan ileri geldiğini söyledi.

AK Parti Milletvekili Selçuk Özdağ açıklamasında;

“Rıdvan Dilmen’in şu ana kadar göstermiş olduğunu başarıları bende yakından takip etmiştim. Ancak herkes kendi işine odaklanmalı. Rıdvan Dilmen’in Deniz Gezmiş benzetmesini talihsiz bir açıklama olarak algılamak durumundayım. Bu Sayın Erdoğan için yapılan tamamen bir iftiradan öte bir şey değildir.”

“Bir de benziyorum demiş. Erdoğan için O’na benziyor demiş. Rıdvan Dilmen bundan sonra boyundan büyük laflar etmesin. Erdoğan sonuçta sandıkla gelen bir adamdır. Deniz Gezmiş ve arkadaşları silahla gelmek istediler. Onlar ellerinde silah, molotofkokteyli ile üniversite işgal ettiler.”

“Sayın Erdoğan’ın elinde sadece beyaz oylar ve kalemi vardı. Deniz Gezmiş ise Amerikan emperyalizmine karşı idi. Erdoğan’da emperyalizme karşı. Ama Deniz Gezmiş ve arkadaşları ‘Kahrolsun Amerika’ derken, ‘Yaşasın Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği’ diyordu, ‘Yaşasın Çin’ diye bağırıyordu.” ifadelerine yer verdi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim