AK Parti Genel Merkezinde Yapılan Toplantının Ardından Sözcü Ömer Çelik’ten Açıklama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çin seyahatinin dönüşünde AK Partili vekillerle bir toplantı yapmıştı. Toplantının hemen ardından AK Parti sözcüsü Ömer Çelik açıklama yaparak bunun bir Ak Parti geleneği olduğunu ve bugün de ilk toplantının başladığını dile getirdi.

04.07.2019 - 17:28
04.07.2019 - 17:40
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti Genel merkezinde milletvekilleri ile yaptığı toplantının ardından AK Parti sözcüsü Ömer Çelik önemli açıklamalar yaptı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çin seyahatinden döndükten hemen sonra Ak Parti Milletvekilleri ile AK Parti Genel Merkezi’nde kahvaltıda bir araya gelmiş ve bir toplantı gerçekleştirmişti.

Bu Bir Ak Parti Geleneğidir

Ömer Çelik açıklamasında, bunun bir Ak Parti geleneği olduğunu belirterek ilk toplantının da bugün yapılmış olduğunu ifade etti. Açıklamasının devamında Birleşmiş Milletler‘in terör örgütü YPG/PKK ile imzaladığı eylem planına değinen Çelik, Birleşmiş Milletler’in hukuk dışı bir şekilde bir terörist grupla bir araya gelmesinin başlı başına bir sorun olduğunu belirtti. Ömer Çelik, hukuku temsil eden bir kurumun hukuku ortadan kaldırmak isteyen bir örgütle bir araya geldiğini ve imza attıkları kişinin birçok masum insanın katili olduğunu dile getirdi. Birleşmiş Milletler’in kuruluşundan bu yana yaptığı en büyük yanlışlardan birinin bu olduğunu belirten Çelik, açıkça özür dilemeleri gerektiğini ifade etti.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim