Ahmet Hakan köşesinde yazdı: Cumhurbaşkanı Erdoğan kızgın değil kırgın

Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeni kurulacak olan partiye bakışını yazdı. Ahmet Hakan,"3 maddede uçaktaki Erdoğan'ın Babacangillere bakışı" başlıklı yazısında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın parti kuracak olan arkadaşlarına karşı hangi duyguları hissettiğini anlattı.

11.07.2019 - 9:57
11.07.2019 - 11:26
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Hürriyet Yazarı Ahmet Hakan bugünkü köşe yazısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eski çalışma arkadaşlarını olan Abdullah Gül, Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan’a yönelttiği eleştirileri değerlendirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın her üç isim içinde söylediği sözlerin çok ağır gibi algılandığını ancak işin aslının öyle olmadığını söyleyen Ahmet Hakan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın uçaktaki açıklamaları ile ilgili düşüncelerini aktardı.

İşin aslı öyle değil

Ahmet Hakan köşe yazısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ahmet Davutoğlu’na karşı derin bir kırgınlık içinde olduğunu söyledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Ali Babacan atarsın ise tam anlamıyla Gönül koymuş bir tutum içinde olduğunu belirterek 11. Cumhurbaşkanı Ahmet Davutoğlu’na sitemkâr bir mesafe duygusu içinde olduğunu söyledi.

Uçaktaki Konuşmalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Bosna Hersek ziyaretinden döndüğü sırada uçakta bazı gazetecilerin sorularını yanıtladı. Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan da uçakta olan gazetecilerden biriydi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı açıklamada yeni parti kurucuları konuşulan Ali Babacan ile yaptığı görüşmenin detaylarını gazetecileri anlatmıştı. Gazetecilerin herhangi bir kırgınlık olup olmadığı sorusuna ise, Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkça kırgınlığının olduğunu söyleyerek yanıt vermişti.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim