Ahmet Davutoğlu’na eski danışmanında olay sözler: Partiyi ölü doğuma zorluyor

Yeni parti iddiaları ile gündemden düşmeyen Ahmet Davutoğlu hakkında eski başdanışmanı Atılgan Bayar sosyal paylaşım sitesinden bomba açıklamalar yaptı. Ahmet Davutoğlu'nun başbakanlığı döneminde strateji danışmanlığını yürüten Bayar, pişman olduğunu söyledi.

31.07.2019 - 17:09
01.08.2019 - 11:20
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Twitter hesabından eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ile ilgili önemli açıklamalar yapan Atılgan Bayar, zamanında Ahmet Davutoğlu’nu desteklediği için pişman olduğunu dile getirdi. Ahmet Davutoğlu’nun eski vekil Selçuk Özdağ gibilerini yanına alarak partiyi ölü doğuma zorlandığını belirten Bayar, kendisi hakkında partide görev beklediği yönündeki eleştirilere de yanıt vererek böyle bir beklentisinin olmadığını vurguladı.

Desteklediğim için pişmanım

Ahmet Davutoğlu’nu Selçuk Özdağ gibiler olmasın diye desteklediğini belirten Bayar, ancak şu anda pişman olduğunu belirterek yanılttığı birileri olduysa özür dilediğini söyledi. Kendisini siyaset içi figür olarak görenler olduğunu belirten Bayar, kendisinin siyaseti ile ilgili kimsenin fikri olmadığını ve kendisinin bir partiye üye olmadığını, yönetici milletvekili gibi unvan ve kadroları talep etmediğini gücünün de buradan geldiğini söyledi.

Kişisel bir şey değil

Yazdıklarının kişisel bir şey olmadığını ve kendisine kimseden talebi olmadığını belirten Bayar, yaptığı açıklamaların doğarken ölmesin diye olduğunu ve kendisinin taksit imkanı verdiğini söyledi. 2009 yılında Ahmet Davutoğlu’nun Başbakan olacağını söylediğini belirten Bayar, Başbakanlık’tan alındığı gün ise bunun bir Pelikan darbesi olduğunu dile getirdiğini ve şimdi ise Selçuk Özdağ ile yeni hareketlerini ölü doğuma zorlandıklarını söyledi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim