Afili Aşk 7. bölüm fragmanı yayınlandı: Kerem burun kıvırdığı Ayşe’nin yeni halini kıskanıyor

Kanal D ekranlarında Çarşamba akşamları ekrana gelen Afili Aşk 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Bugüne kadar manken gibi kızlarla takılan ve Ayşe'ye burun kıvıran Kerem, onun yeni halini görünce kıskançlıktan çatlıyor. Ayşe'nin yanında başka bir erkek gören Kerem, hemen duruma müdahale ediyor.

18.07.2019 - 18:57
19.07.2019 - 11:07
Yorum Yap
2 dk okuma süresi

Kanal D’de başrollerini Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’un paylaştığı Afili Aşk dizisi 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Düştükleri durum nedeni ile evlenmek zorunda kalan Ayşe ve Kerem bir anlaşma yapmış bu evliliğe 6 ay boyunca devam ettirmeye karar vermişti. Ancak Ayşe ve Kerem’in hayatı çok da planladıkları gibi gitmiyor. Yavaş yavaş yakınlaşmaya başlayan çift dün akşam bu konuda ilk sinyallerini vermişti. Afili Aşk 7. bölüm fragmanının yayınlanması ile birlikte Ayşe ve Kerem arasındaki yakınlaşma yerini kıskançlığa bırakıyor. Kerem, arkadaşının Ayşe’ye asıldığını fark edince kıskançlıktan deliye dönüyor.

Ayşe’nin yeni hali Kerem’in hoşuna gidiyor

Zengin bir ailenin oğlu olan Kerem, aslında babasının askerlik arkadaşının kızı olan Ayşe’yi daha ilk gördüğü anda hoşlanmıştı. Bugüne kadar hep manken gibi kızlarla takılan ancak sonunda magazin yüzünden babasına yakalanan Kerem düştüğü durumdan kurtulmak ve şirketin başına geçmek için Ayşe ile evlenmek zorunda kaldı. Evlendikleri günden bu yana birbirleri ile didişmeye devam eden çift, dün akşam ekranlara gelen son bölümde artık yakınlaşmaya başladı. Ceyda’nın kurduğu tuzaktan kurtulmak isteyen Ayşe ve Kerem, kavga ediyor numarası yapmaya çalışırken asansörde mahsur kalmıştı. Ayşe’nin fenalaşması üzerine Kerem büyük panik yaşarken sonra da aralarında yaşanan yakınlaşma dikkatlerden kaçmadı.

Afili Aşk 7. bölümde kıskançlık krizi

Afili Aşk 7. bölüm fragmanı yayınlanması ile birlikte Kerem’in kıskançlık krizi de gün yüzüne çıkıyor. Ayşe’nin şirkette yeniden çalışmaya başlaması üzerine yepyeni bir kılığa bürünmesi Kerem’in dikkatinden kaçmıyor. Ancak Ayşe’nin bu değişimi sadece Kerim’in değil aynı zamanda arkadaşının da dikkatini çekiyor. Kerem ve Ayşe’nin evli olduğundan habersiz olan arkadaşı, Ayşe’yi tavlamak için elinden geleni yapıyor. Arkadaşının tavlamaya çalıştığı kızın Ayşe olduğunu öğrenen Kerem ise kıskançlıktan çılgına dönüyor.

İşte Afili Aşk 7. bölüm fragmanı

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim