Afili Aşk 4. Bölümde Kerem Ayşe ile Oynadıkları Evlilik Oyununu Babasına İtiraf Ediyor

Afili Aşk 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Kerem'in Ayşe'yi aldattığının ortaya çıkması ile birlikte bütün dengeler değişiyor. Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk başrollerini paylaştığı Afili Aşk 4. bölüm ile cuma akşamı Kanal D’de olacak.

30.06.2019 - 15:54
30.06.2019 - 19:18
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Kanal D’nin sevilen dizisi Afili Aşk 4. bölüm 2. tanıtım videosu yayınlandı. Kerem ve Ayşe evlendi ve artık birlikte yaşamaya başladı. Ancak yeni bölümde Kerem’in Ayşe’yi aldattığı ortaya çıkıyor. Yalan da olsa bir evliliğin içine giren Ayşe’nin bunu öğrendikten sonra vereceği tepki merak ediliyor. Ayşe’nin ağabeyleri Kerem’in aldatma hikayesini öğrendikten sonra büyük tepki gösteriyor ve mahallede de bu haber hızlı yayılıyor. Bir yalan sonucu evliliğe başlayan Ayşe ve Kerem yeniden aşklarını ispatlamak zorunda kalıyor. Ancak bu defa ikisinin de işi hiç kolay değil.

Kerem Babasına Her Şeyi İtiraf Ediyor

Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’un başrollerini paylaştığı Afili Aşk yeni bölümde Ayşe ve Kerem bir kez daha zor durumun İçine düşüyor. Kerem daha fazla dayanamıyor ve babasına bu evliliğin bir oyundan ibaret olduğunu itiraf ediyor. Ayşe ile olan evliliğinin ardından oğluna şirketi emanet etmeyi planlayan Muhsin’in bu itirafın karşısında vereceği tepki herkes tarafından merak ediliyor.

Afili Aşk 4. Bölüm 2. Fragman:

Afili Aşk 3. Bölüm Özeti

Ayşe ve Kerem’in evliliği herkes tarafından kabul ediliyor, ancak Yelda bu işe kesinlikle karşı. Kerem düğün gecesi yaptığı hata ile hem kendini hem de Ayşe’yi zor bir durumun içine sokuyor. Her şeye rağmen evlenen Ayşe ve Kerem aynı evde yaşamaya başlıyor. Ancak düğün gecesi Kerem arkadaşının verdiği partiye katılmak için evden çıkarken babasına yakalanıyor ve takip ediliyor. Muhsin oğlunun düğün gecesinde Ayşe’yi evde yalnız bırakıp partiye geldiğini fark edince çılgına dönüyor.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim