Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Adriana Lima sosyal medya hesabından isyan edip takipçilerine seslendi: Çığlık atmak istiyorum

Son Güncelleme:
 Adriana Lima sosyal medya hesabından isyan edip takipçilerine seslendi: Çığlık atmak istiyorum

Son dönemlerde Türk işadamı Emir Uyar ile yaşadığı ilişkiyle gündemden düşmeyen dünyaca ünlü top model Adriana Lima, dün yaşadığı tatsız olayları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. İki çocuk annesi Brezilyalı model Adriana Lima, Miami’den New York’a çekim için yola çıktı. Ancak güzel modelin uçağı rötar yapınca üzerine birçok aksilik bindi. Yaşadıklarını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan Adriana Lima, başına gelenlere adeta isyan etti.

Çığlık atmak istiyorum

Güzel model sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda uçağının öğleden sonra 15:00’te kalkması gerektiğini belirterek “Gecikti” notunu düştü. Gece saatlerinde başka bir paylaşım yapan Adriana Lima, uçağın New York’a 22:00 sıralarında indiğini ancak kapılarının bir türlü açılmadı için beklemek zorunda kaldıklarını dile getirdi. Yaşadıklarından dolayı hayal kırıklığına uğradığını belirten Adriana Lima yaptığı son paylaşıma ise “Çığlık atmak istiyorum” notunu ekledi. Rötar yapan uçağı saatlerce bekleyen ardından da uçağın içerisinde mahsur kalan güzel model yaşanan bu gecikmenin neden kaynaklandığı konusunda kendilerine bir açıklama yapılmadığını dile getirdi. Havalimanında da bagaja almak için yarım saat bekleyen Adriana Lima gece yarısı otele ulaştıktan sonra takipçilerine de buradan uyumadan önce mesaj gönderdi. Ertesi gün bir çekimi olduğunu söyleyen güzel model çok erken kalkacağı için yaşanan bu gecikmeden dolayı olumsuz etkilendiğini söyledi.


Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
Doya Doya Moda 13 Temmuz Pazartesi birincisi! Bugün puan durumu
13 07 2020 - 10:47
Kuaförüm Sensin 13 Temmuz birincisi kim? Puan durumu
13 07 2020 - 10:39
Show TV Ramo dizisinde şaşırtan bir ayrılık daha
11 07 2020 - 12:43
Survivor 2020 finali nerede yapılacak? Galaport nerede?
11 07 2020 - 09:45
Survivor 10 Temmuz canlı yayında dokunulmazlığı kim kazandı? Eleme adayı kim?
11 07 2020 - 09:36
Kuaförüm Sensin 10 Temmuz Cuma birincisi kim oldu? 10 bin lirayı hangi takım kazandı
10 07 2020 - 13:22
Yorum Yap