Adriana Lima sosyal medya hesabından isyan edip takipçilerine seslendi: Çığlık atmak istiyorum

Dünyaca ünlü model Adriana Lima, sosyal medya hesabından dün yaşadığı tatsız olayları takipçileri ile paylaştı.

19.07.2019 - 18:07
19.07.2019 - 18:25
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Son dönemlerde Türk işadamı Emir Uyar ile yaşadığı ilişkiyle gündemden düşmeyen dünyaca ünlü top model Adriana Lima, dün yaşadığı tatsız olayları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. İki çocuk annesi Brezilyalı model Adriana Lima, Miami’den New York’a çekim için yola çıktı. Ancak güzel modelin uçağı rötar yapınca üzerine birçok aksilik bindi. Yaşadıklarını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan Adriana Lima, başına gelenlere adeta isyan etti.

Çığlık atmak istiyorum

Güzel model sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda uçağının öğleden sonra 15:00’te kalkması gerektiğini belirterek “Gecikti” notunu düştü. Gece saatlerinde başka bir paylaşım yapan Adriana Lima, uçağın New York’a 22:00 sıralarında indiğini ancak kapılarının bir türlü açılmadı için beklemek zorunda kaldıklarını dile getirdi. Yaşadıklarından dolayı hayal kırıklığına uğradığını belirten Adriana Lima yaptığı son paylaşıma ise “Çığlık atmak istiyorum” notunu ekledi. Rötar yapan uçağı saatlerce bekleyen ardından da uçağın içerisinde mahsur kalan güzel model yaşanan bu gecikmenin neden kaynaklandığı konusunda kendilerine bir açıklama yapılmadığını dile getirdi. Havalimanında da bagaja almak için yarım saat bekleyen Adriana Lima gece yarısı otele ulaştıktan sonra takipçilerine de buradan uyumadan önce mesaj gönderdi. Ertesi gün bir çekimi olduğunu söyleyen güzel model çok erken kalkacağı için yaşanan bu gecikmeden dolayı olumsuz etkilendiğini söyledi.

Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim