Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Adrenochrome nedir? Elitlerin ölümsüzlük iksiri ne demek?

Adrenochrome nedir? Geçtiğimiz günlerde Sandra Bullock tarafından yapılan açıklamanın ardından bu terim gündeme bomba gibi düşmüştü. Özellikle dün yaşanan wayfair skandalından sonra iddialar daha da güçlenirken birçok kişi adrenochrome nedir sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Peki elitlerin ölümsüzlük iksiri olarak bilinen adrenochrome nedir?
Eklenme:
 Adrenochrome nedir? Elitlerin ölümsüzlük iksiri ne demek?

Wayfair isimli online alışveriş sitesinin çocuk ticareti yaptığının ortaya çıkmasının ardından sosyal medya üzerinde başka iddialar da gündeme gelmeye başladı. Özellikle adrenochrome nedir sorusunun yanıtı arama motorlarında yoğun olarak araştırılmaya başlandı. Aslında bunun nedeni ise geçtiğimiz günlerde Sandra Bullock tarafından yapılan açıklama oldu. Ünlü oyuncu yaptığı açıklamada genç kalmak için çocuk kanı kullandığını itiraf etmişti. Peki elitlerin gençlik ve ölümsüzlük iksiri olarak bilinen adrenochrome nedir? Adrenochrome üretmek için çocuk kanı mı kullanılıyor?

Adrenochrome nedir?

Adrenochrom, doğal olarak ortaya çıkan insan endokrin salgısı olarak biliniyor. Bu salgının çocukların korkmaları durumunda daha çok ortaya çıktığı biliniyor. Kısacası insan üretimi bir uyuşturucu türlü de denilebilir. 1939 yılında yapılan bir araştırmanın sonuçlarına göre söz konusu uyuşturucu türü ölmüş bir kurbağanın kalbini yeniden canlandırdı. Bu uyuşturucu kandaki adrenalin miktarına göre zenginleşiyor. Söz konusu uyuşturucu korku güdüsü körelmiş yetişkinlerde ortaya çıkmak yerine daha çok korkan 9 yaş ve altı çocuklarda ortaya çıkıyor.

Sandra Bullock itiraf etmişti

Dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Sandra Bullock geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda gençleşmek için çocuk kanı kullandığını itiraf etmişti. Wayfair resimli online alışveriş sitesinde çocuk ticareti yapıldığının ortaya çıkması ile birlikte bu iddialar daha da güçlenmeye başladı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Pastırma sıcakları nedir? Pastırma yazı ne zaman başlayacak?
13 10 2020 - 10:47
Doğan Şentürk Fatih Portakal’ı çabuk sildi! Fatih Portakal gidince FOX Haber’in reytingleri yükseldi
9 10 2020 - 10:38
ABD Başkanı Trump korona oldu Simpsonlar bir kez daha TT’nin zirvesinde
2 10 2020 - 10:38
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 2 Ekim Cuma konukları kim? Bol Eğlenceli konuklar geliyor
2 10 2020 - 09:06
Magnum Porche 2020 çekilişi ne zaman yapılacak? Çekilişe katılma şartları
29 09 2020 - 17:03
Cübbeli Ahmet Hoca gözaltına mı alındı? Yolladığı ses kaydı olay oldu
22 09 2020 - 15:19
Yorum Yap