Adnan Polat’tan Galatasaray açıklaması

Süper Lig takımlarından Galatasaray'da eski başkanlardan Adnan Polat sarı kırmızılı camia hakkında çarpıcı iddialarda bulundu.

16.12.2017 - 13:50
16.12.2017 - 13:50
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Süper Lig takımlarından Galatasaray’da eski başkanlardan Adnan Polat bir kez daha konuşmanın şu anda uygun bir ortam olmadığını söylese de gerçeklerin mutlaka bir gün ortaya çıkacağını ifade etti. Adnan Polat, Galatasaray’ın geçmişini ele alarak bu mutlak yönetimle fazla bir şey yapılamayacağını ve mutlaka sarı kırmızıların değişime gitmesi gerekliliğini savundu.

Galatasaray Kulübü eski Başkanı Adnan Polat katıldığı bir toplantıda sarı kırmızılı takımın içinde bulunduğunu durumun iyi olmadığını savundu. Adnan Polat açıklamasında, “2021 yılında Galatasaray adına göreceğimiz fazla bir şey olmayacak. Sayın Dursun Özbek ve yönetimi bu gidişat süresini iyi yönetemiyorlar. Sarı kırmızılı takımın elinde gayrimenkul adına yakın bir zamanda bir şey kalmayacak ve o zaman çok zor duruma düşülecek. Yani çok geç olacak. Gelirler sadece stat ve sponsorluklar ile sınırla kalabilecek. Bu büyük bir tehlike ortamı oluşturacak. Benim zamanında kadroda görmediğin isimlere şimdi çok büyük paralar ödeniyor ve buna sarı kırmızılı taraftarlarda sessiz kalıyor. Galatasaray’da içerde barış ortamı bulunmuyor. Öncelikle bu sorunun altında kalkılması gerekiyor.” dedi.

Adnan Polat’tan Olay Açıklamalar

Adnan Polat, “Stadın açılışında bazı hadiseler yaşanmıştı. Bunlar şimdiden gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Bu zamana kadar olanlar konusunda sustuk ama artık konuşmaya karar verdik. Ünal Aysal son olarak Galatasaray’ın bütün menkullerini ortadan kaldırdı ve hesabını soran kimse olmadı. Ben tekrardan bu göreve geldiğimde Ünal Aysal’dan mutlaka bunun hesabını soracağım.” ifadelerine yer verdi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim