Adnan Polat’tan Galatasaray açıklaması

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
16 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Süper Lig takımlarından Galatasaray’da eski başkanlardan Adnan Polat bir kez daha konuşmanın şu anda uygun bir ortam olmadığını söylese de gerçeklerin mutlaka bir gün ortaya çıkacağını ifade etti. Adnan Polat, Galatasaray’ın geçmişini ele alarak bu mutlak yönetimle fazla bir şey yapılamayacağını ve mutlaka sarı kırmızıların değişime gitmesi gerekliliğini savundu.

Galatasaray Kulübü eski Başkanı Adnan Polat katıldığı bir toplantıda sarı kırmızılı takımın içinde bulunduğunu durumun iyi olmadığını savundu. Adnan Polat açıklamasında, “2021 yılında Galatasaray adına göreceğimiz fazla bir şey olmayacak. Sayın Dursun Özbek ve yönetimi bu gidişat süresini iyi yönetemiyorlar. Sarı kırmızılı takımın elinde gayrimenkul adına yakın bir zamanda bir şey kalmayacak ve o zaman çok zor duruma düşülecek. Yani çok geç olacak. Gelirler sadece stat ve sponsorluklar ile sınırla kalabilecek. Bu büyük bir tehlike ortamı oluşturacak. Benim zamanında kadroda görmediğin isimlere şimdi çok büyük paralar ödeniyor ve buna sarı kırmızılı taraftarlarda sessiz kalıyor. Galatasaray’da içerde barış ortamı bulunmuyor. Öncelikle bu sorunun altında kalkılması gerekiyor.” dedi.

Adnan Polat’tan Olay Açıklamalar

Adnan Polat, “Stadın açılışında bazı hadiseler yaşanmıştı. Bunlar şimdiden gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Bu zamana kadar olanlar konusunda sustuk ama artık konuşmaya karar verdik. Ünal Aysal son olarak Galatasaray’ın bütün menkullerini ortadan kaldırdı ve hesabını soran kimse olmadı. Ben tekrardan bu göreve geldiğimde Ünal Aysal’dan mutlaka bunun hesabını soracağım.” ifadelerine yer verdi.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com