Adıyaman’da 15 yaşındaki kıza tecavüz eden boksöre tutuklama

Adıyaman'da yaşanan korkunç olayda 15 yaşındaki sporcusuna tecavüz ettiği iddiası ile gözaltına alınan uluslar arası boks antrenörü tutuklandı.

28.12.2017 - 14:37
28.12.2017 - 14:37
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Adıyaman’da yaşanan korkunç olayda 15 yaşındaki sporcusuna tecavüz ettiği iddiası ile gözaltına alınan uluslar arası boks antrenörünün tutuklanarak cezaevine gönderildiği belirtildi. Yaşanan dehşet olay sosyal medyada da büyük ses getirirken kızın ön plana çıkmaması için büyük uğraş veriliyor.

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde 15 yaşındaki sporcusuna tecavüz ettiği iddia edilen boks antrenörü savcılık tarafından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak hapsi boyladı. Uluslararası boks antrenörlüğü sertifikasına sahip olduğu belirlenen 45 yaşındaki Adnan D., Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde lise öğrencisi olan boksör 15 yaşındaki M.K. ile grup halinde turnuvaya katılmak için Mersin’e gitti. İddialar göre boks antrenörünün burada M.K.’ya tecavüz ettiği iddia edildi.

Antrenör Cezaevinde

15 yaşındaki M.K. Mersin’den Adıyaman’a döndüğü sırada tüm yaşadıklarını ailesine anlatınca durum ayan beyan ortaya çıktı. Aile polise giderek antrenör hakkında şikayette bulunanca 45 yaşındaki Adnan D. adlı boks antrenörü gözaltına alındı. Polis, savcılığın talimatı doğrultusunda incelemelerine de başladı. Emniyette ifadesi alınan Adnan D. daha sonra Gölbaşı Adliyesine sevk edildikten sonra tutuklayarak cezaevine gönderdi.

Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği vurgulandı.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim