Dizi Fragmanları

Adının Barbie Oppenheimer Olduğunu Söylediğinde Herkesin Alay Ettiği Emekli Öğretmenin Yaşadıkları Gülümsetti!

Barbie ve Oppenheimer filmleri vizyona girdikten sonra iki filmle ilgili haberler gündemden hiç düşmedi. Ama bu haberler arasında en ilginç olanı emekli bir öğretim üyesi olan Barbie Oppenheimer’dan geldi. Detaylar içerikte!

Temmuz ayında aynı gün gösterime giren Barbie ve Oppenheimer filmleriyle ilgili komik haberler sürekli gündemde kendine yer buluyor.

Ama bunlardan en trajikomik olanı adı Barbara “Barbie” Oppenheimer olan bir kadının bu süreçte başına gelenler…

ABD’nin Massachusetts eyaletinde yaşayan ve 5 torun sahibi, Boston Üniversitesi’nden emekli öğretim üyesi Barbara Oppenheimer, bu yılki “Barbenheimer” çılgınlığı sırasında epey hareketli zamanlar geçirmiş.

Slate’e verdiği röportajda Oppenheimer, yüksek sesle adını söylediğinde birçok kişinin şaka yaptığını düşündüğünü açıkladı.

Emekli öğretim üyesi, yakın zamanda çıktığı tatilde yaşadıklarını şöyle anlattı: Otele giriş yaparken ‘Barbie Oppenheimer!’ dedim. Adam, ‘Benimle dalga mı geçiyorsunuz?’ dedi.

Emekli öğretim üyesi, eşinin aslında J. Robert Oppenheimer’ın uzaktan akrabası olduğunu da açıkladı. Eşinin babası, atom bombasının babasıyla üçüncü kuşaktan kuzen ve soyadı da buradan geliyor.

Uzun süredir birlikte olan çift, Oppenheimer filmini vizyona girdiği gün, iki hafta sonra da Barbie’yi izledi. Bayan Oppenheimer eşinin tüm film boyunca “kahkahalarla güldüğünü” belirtti.

Oppenheimer, hangi filmden daha çok keyif aldığı sorulduğunda en sevdiğinin hangisi olduğunu “seçemediğini” söyledi. Emekli öğretim üyesi, “İkisini de seyrettiğime sevindim” açıklamasında bulundu.

Bir yayın organına konuşan Oppenheimer, “Gelecek hafta bir grup kadın arkadaşımla Barbie filmine gideceğiz ve hepimiz pembe giyeceğiz. Ben de Barbenheimer tişörtümü giyeceğim.” dedi.

Kaynak: https://onedio.com/haber/adinin-barbie-oppenheimer-oldugunu-soylediginde-herkesin-alay-ettigi-emekli-ogretmenin-yasadiklari-gulumsetti-1170216

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu