Adana’daki patlamanın nedeni ses bombası

Adana'da polis merkezi yakınlarında duyulan patlamanın ses bombasından yaşandığı ifade edildi.

28.12.2017 - 22:59
28.12.2017 - 22:59
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Adana’da polis merkezi yakınlarında duyulan patlamanın nedeni sonunda belli oldu. Patlamanın ses bombasından kaynaklandığı ve kaçan şahsın yakalanması için şimdiden çalışma başlatıldı.

Adana’nın Seyhan ilçesinde Hürriyet Mahallesi’ndeki Hürriyet Polis Karakolu’nun yakınında meydana gelen patlama herkesi korkuttu. Patlama çevrede büyük bir paniğe neden olurken neden kaynaklandığı da kısa bir süre içerisinde ortaya çıktı.

Adana’nın Seyhan ilçesine bağlı Hürriyet Mahallesi’nde bulunan Hürriyet Polis Karakolu’nun yanında akşam saatlerinde şiddetli bir patlama meydana geldi. Patlamanın polis merkezinin yanında yaşanması çevredekileri de korkuturken kentin pek çok bölgesinden bu patlama sesi duyuldu. Patlamadan sonra bölgede çok sayıda sağlık ekibi yer alırken polis ekipleri de çevrede geniş güvenlik önlemleri aldı.

Ses Bombası Çıktı

Adana’nın Seyhan ilçesine bağlı Hürriyet Mahallesi’ndeki patlamanın nedeninin ise ses bombasından meydana geldiği kısa sürede ortaya çıktı. Maskeli bir zanlının sokağa giriş yaptıktan kısa bir süre sonra patlamayı gerçekleştirdiği ortaya çıktı. Patlamanın karşısında yer alan sokak direklerinin üzerine asıldığı tespit edilen bombanın patlamasından sonra bazı evlerin ve araçların da camlarının kırıldığı ifade edildi.

Patlamanın yaşanmasından sonra da bölgeye gelen Adana Emniyet Müdürü Selami Yıldız çevrede bazı incelemeler de bulundu. Özel Harekat ekibi de çevrede güvenlik önlemlerini arttırırken endişe edilecek bir durumun olmadığı ortaya çıktı.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim