Adana’daki patlamanın nedeni ses bombası

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
28 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Adana’da polis merkezi yakınlarında duyulan patlamanın nedeni sonunda belli oldu. Patlamanın ses bombasından kaynaklandığı ve kaçan şahsın yakalanması için şimdiden çalışma başlatıldı.

Adana’nın Seyhan ilçesinde Hürriyet Mahallesi’ndeki Hürriyet Polis Karakolu’nun yakınında meydana gelen patlama herkesi korkuttu. Patlama çevrede büyük bir paniğe neden olurken neden kaynaklandığı da kısa bir süre içerisinde ortaya çıktı.

Adana’nın Seyhan ilçesine bağlı Hürriyet Mahallesi’nde bulunan Hürriyet Polis Karakolu’nun yanında akşam saatlerinde şiddetli bir patlama meydana geldi. Patlamanın polis merkezinin yanında yaşanması çevredekileri de korkuturken kentin pek çok bölgesinden bu patlama sesi duyuldu. Patlamadan sonra bölgede çok sayıda sağlık ekibi yer alırken polis ekipleri de çevrede geniş güvenlik önlemleri aldı.

Ses Bombası Çıktı

Adana’nın Seyhan ilçesine bağlı Hürriyet Mahallesi’ndeki patlamanın nedeninin ise ses bombasından meydana geldiği kısa sürede ortaya çıktı. Maskeli bir zanlının sokağa giriş yaptıktan kısa bir süre sonra patlamayı gerçekleştirdiği ortaya çıktı. Patlamanın karşısında yer alan sokak direklerinin üzerine asıldığı tespit edilen bombanın patlamasından sonra bazı evlerin ve araçların da camlarının kırıldığı ifade edildi.

Patlamanın yaşanmasından sonra da bölgeye gelen Adana Emniyet Müdürü Selami Yıldız çevrede bazı incelemeler de bulundu. Özel Harekat ekibi de çevrede güvenlik önlemlerini arttırırken endişe edilecek bir durumun olmadığı ortaya çıktı.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com