Haber

Adana’da korkunç tecavüz

Adana’da talihsiz kadın hastaneden evine döndüğü sırada komşusu tarafından kaçırıldıktan sonra tecavüze uğradı. Komşusuna aracın içerisinde zorla tecavüz ettiği ileri sürülen adam polis tarafından yakalandıktan sonra “cinsel istismar” suçundan tutuklandı.

Adana’da bir kadın hastaneden evine döndüğü sırada komşusunun kendisini kaçırıp otomobilde tecavüz ettiğini ileri sürünce polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Gözaltına alınan zanlı cinsel istismar suçundan yakalandıktan sonra çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Adana’nın Seyhan ilçesine bağlı Ova Mahallesinde meydana gelen olayda iddialara göre 18 yaşındaki kızı G.B’yi hastaneye bırakan B.B.evine dönerken yola çıktı. B.B. evine girmek üzereyken komşusu Murat C., B.B’nin yolunu kesip zorla aracın içerisinde bindirdi. Kadına silah çeken Murat B. ıssız bir yere çektiği otomobilin içinde kadına zorla tecavüz etti. Çığlık atarak yardım isteyen kadını ise kimse duymadı. B.B daha sonra Murat C.’nin elinden kurtulup ağlayarak evinin yolunu tuttu.

Zanlı Tutuklandı

Durumu ailesine bildiren kadın polise giderek zanlı hakkında suç duyurusunda bulundu. Polis merkezinde ifadesi alınan kadın ve kızı daha sonra sağlık raporu için adli tıp birimine getirildi. Burada doktor tarafından muayene edilen kadın kısa süreli bir fenalık geçirdi. Sağlık ekibi, B.B’ye ilk müdahaleyi yaptıktan hemen sonra Adana Kadın Doğum Hastanesine götürdü. Murat C. ise yakalanarak adliyeye sevk edildikten sonra mahkeme tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu