Adana merkezli 19 ilde terör örgütü FETÖ operasyonu: 41 polis hakkında gözaltı kararı çıkarıldı

Adana merkezli 19 ilde terör örgütü FETÖ/PDY’ye yönelik soruşturma kapsamında aralarında hala aktif görevde olan polislerin de bulunduğu 41 polis hakkında gözaltı kararı çıkarıldı.

03.08.2019 - 10:19
03.08.2019 - 10:19
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Adana Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen FETÖ/PDY’ye yönelik soruşturma kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından örgütün mahrem imamları ile periyodik ve ardışık arama sistemi ile görüşme yaptıkları iddia edilen kişilerin yakalanmasına ilişkin çalışma başlatıldı.

41 polis hakkında gözaltı kararı çıkarıldı

Adana Cumhuriyet Savcılığı tarafından hala göreve devam edenlerin de aralarında bulunduğu 41 polis hakkında gözaltı kararı çıkarıldı. Gözaltı kararı verilen polislerin yakalanması için Adana merkezli 19 ilde operasyon gerçekleştirildi. Operasyon kapsamında gözaltına alınan şüphelilerin Adana’ya getirildikleri öğrenildi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim