Adana Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zeydan Karalar: Bankamatik Memuru İfadeleri Bana Ait Değil

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, geçtiğimiz günlerde belediye bünyesinde yapılan işten çıkarmalar ile ilgili bazı basın yayın organlarında “bankamatik memuru” iddialarının yer aldığını belirterek bu ifadelerin kendisine ait olmadığını duyurdu.

02.07.2019 - 13:21
02.07.2019 - 14:06
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

MHP Genel Başkan Yardımcısı Fethi Yıldız, geçtiğimiz günlerde bir açıklama yaparak Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın belediyede çalışan 1750 işçinin işten çıkarılması için talimat verdiğini iddia etti. Bu açıklamanın ardından da Adana Büyükşehir Belediyesi Başkanı Karalar’ın çıkarılan işçiler ile ilgili “Onlar bankamatik memuruydu” ifadelerini kullandığı öne sürüldü.

Benim İfadelerim Değil

Hakkında gündeme gelen iddiaların ardından açıklama yapan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Karalar, bugüne kadar herhangi bir gazeteci açıklama yapmadığını ifade etti. Adana Büyükşehir Belediyesinde çalışan bazı kişilerin görevlerine son verildiğine dair iddiaların gündeme geldiğini belirten Karalar, kendisine ait olduğu iddia edilen ‘Onlar bankamatik memuruydu’ şeklindeki ifadeleri kesinlikle kendisinin kullanılmadığını dile getirdi. Ayrıca açıklamada ilerleyen günlerde Adana Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zeydan Karalar’ın belediye çalışanları ile ilgili tasarruf konusunda gerekli bilgiyi kamuoyu ile paylaşacağı belirtildi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim