Acun Ilıcalı’dan Fenerbahçelileri Üzecek Açıklama: Şu Şartlarda Fenerbahçe Mesut’u Alamaz

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Mesut Özil’in Fenerbahçe'ye transferi konusunda değerlendirmelerde bulundu. Taraftarın Mesut Özil için kendisine çok çağrıda bulunduğunu belirten Acun Ilıcalı, şu şartlarda Fenerbahçe'nin Mesut'u transfer etmesinin mümkün olmadığını ancak bir dönem mutlaka Mesut’un Fenerbahçe'de oynayacağını düşündüğünü dile getirdi.

12.07.2019 - 20:35
12.07.2019 - 20:35
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Tv8’in sahibi Acun Ilıcalı TV 100’de yayınlanan Cengiz Semercioğlu’nun programına konuk oldu. Son dönemlerde Fenerbahçe taraftarının kendisine Mesut Özil konusunda çok çağrı yaptığını belirten Acun Ilıcalı, Mesut’un Fenerbahçe’ye transferi konusunda önemli açıklamalar yaptı.

Her saniyesini takım için harcıyor

Fenerbahçe başkanı Ali Koç hakkında değerlendirmeler yapan Acun Ilıcalı geldiği günden bu yana Fenerbahçe kadar borçlu bir kulübe her şeyini adadığını, çok sorumluluk altına girdiğini dile getirdi. Ali Koç’un normal şartlarda dünyada hiçbir derdi tasası olmadığını belirten Acun Ilıcalı, her saniyesini Fenerbahçe’ye adadığını ve onu görünce kayıtsız kalamadığını dile getirdi.

Fenerbahçe şu şartlarda Mesut’u alamaz

Mesut Özil’in Fenerbahçe’ye transferi konusunda da açıklamalar yapan Acun Ilıcalı Mesut’un şu anda Arsenal ile sözleşmesi olduğunu ve Arsenal’e gidip 50 milyon Euro ödeyerek Mesut’u transfer etmenin mümkün olmadığını dile getirdi. Fenerbahçe için şu şartlarda Mesut Özil transferinin imkansız olduğunu belirten Acun Ilıcalı, Mesut’un mutlaka gelecek de bir dönemde Fenerbahçe’de oynayacağına inandığını söyledi. Mesut ile yakın dost olduklarını belirten Acun Ilıcalı, Türkiye’de yaşanan herhangi bir olayla ilgili bir şey merak ettiğin de kendisine sorduğunu ve Türkiye’deki kısa zamanını da beraber geçirdiklerini ifade etti.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim