Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Acun Ilıcalı ve Mesut Özil arasındaki diyalog Fenerbahçelileri heyecanlandı

Acun Ilıcalı, dün akşam kendi kanalı TV8 ekranlarında eğitime destek kampanyası düzenledi ve çok sayıda ünlü isim de kampanyaya destek oldu. Çocukların eğitimi için destek veren isimlerden biri de Mesut Özil oldu. Yıldız futbolcu eğitime destek kampanyasına eşi ile birlikte 250 bin lira bağışlarken Acun Ilıcalı ile aralarında geçen diyalog Fenerbahçelileri oldukça heyecanlandırdı.
Eklenme:
 Acun Ilıcalı ve Mesut Özil arasındaki diyalog Fenerbahçelileri heyecanlandı

İngiltere Premier Lig takımlarından Arsenal’de forma giyen Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil, Acun Ilıcalı’nın düzenlediği eğitime tam destek kampanyasına katıldı. Telefonda canlı yayına bağlanan Mesut Özil, Acun Ilıcalı’nın “Sevgili Mesut Özil, inşallah bu yardımları Londra’dan değil, yarın Türkiye’den yaparsın” sözleri üzerine “İnşallah Acun abi. Her şeyin hayırlısı” yanıtını verdi. Ünlü futbolcunun adı sık sık Fenerbahçe ile anılırken Fenerbahçe taraftarıyla Acun Ilıcalı’dan Mesut Özil’in transferi için yardım istemiştim.

250 bin lira bağışladı

TV8 ekranlarında yayınlanan eğitime destek kampanyasına bağlanan Mesut Özil eşi Amine Gülşe 250 bin lira destek verdi. Daha önce de sık sık yardım kampanyalarına katılan çift, yaptıkları büyük yardımla bir kez daha ne kadar yardımsever olduklarını gösterdi.

Fenerbahçe taraftarı heyecanlandı

Mesut Özil’in aldığı yıllık transfer ücretinin yüksek olması nedeniyle sponsor olmadan Fenerbahçe’ye transferi zor gibi görünüyor. Ancak Yıldız futbolcu bir gün Türkiye’de mutlaka forma giymek istediğini söylüyor. Dün akşam TV8 ekranlarında yapılan canlı yayın sırasında Acun Ilıcalı ve Mesut Özil arasındaki sohbet Fenerbahçe taraftarını oldukça heyecanlandırdı. Yıldız isminin transferinin gerçekleşmesi için Fenerbahçe taraftarları sosyal medyada yine çok sayıda paylaşım yaptı.

Haluk Levent 200 bin lira bağışladı

AHBAP kurucusu ve şarkıcı Haluk Levent de, Acun Ilıcalı’nın yaptığı canlı yayına telefonla bağlandı. Kurduğu dernekte bugüne kadar birçok kişiye destek olan Haluk Levent, Mesut Özil’in ardından kampanyaya 200 bin lira bağışta bulundu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Skandal gelin adayı Naz Mila kalça estetiği operasyonunu sansürsüz paylaştı
12 10 2020 - 16:09
Eyşan rolü üstüne yapışan Cansu Dere Sadakatsiz’de aldatılan kadını oynadı TT oldu
8 10 2020 - 15:39
Beyazıt Öztürk Beyaz Show için tarih verdi: 15-20 gün içinde netleşir
8 10 2020 - 09:47
Survivor Sercan Yıldırım ve Aycan Yanaç aşk iddialarına yanıt verdi
5 10 2020 - 11:09
Koronavirüse yakalandı denilen Şeyma Subaşı test sonucunu Instagram’da paylaştı
4 10 2020 - 09:53
Damla Ersubaşı paylaştı, Ece Üner’i makyajsız görenlerin ağzı açık kaldı
4 10 2020 - 09:39
Yorum Yap