Acun Ilıcalı Sandık Başında Konuştu: Bu Gerilim Beni Mutsuz Ediyor

TV8’in patronu Acun Ilıcalı, 23 Haziran İstanbul seçimleri için oyunu bugün kullandı. Sandık başında kendisini bekleyen basın mensuplarına açıklama yapan Acun Ilıcalı gerilimden dolayı son derece mutsuz olduğunu söyledi. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı 23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yenileme seçimi için sandık başına gitti. Oyunu kullandıktan sonra basın mensuplarına açıklama yapan Ilıcalı, en çok […]

23.06.2019 - 16:33
23.06.2019 - 16:33
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

TV8’in patronu Acun Ilıcalı, 23 Haziran İstanbul seçimleri için oyunu bugün kullandı. Sandık başında kendisini bekleyen basın mensuplarına açıklama yapan Acun Ilıcalı gerilimden dolayı son derece mutsuz olduğunu söyledi.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı 23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yenileme seçimi için sandık başına gitti. Oyunu kullandıktan sonra basın mensuplarına açıklama yapan Ilıcalı, en çok bu seçimin ardından ülkedeki gerilimin bitmesini istediğini söyledi. Kutuplaşmanın bir an önce bitmesini istediğini söyleyen Acun Ilıcalı çok fazla gerilim olduğunu ve bu durumdan hiç mutlu olmadığını söyledi.

Acun Ilıcalı Sandık Başında

İstanbullular bugün sandık başına gitti. Birçok ünlü isim de farklı farklı okullarda oylarını kullandı. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı da bugün Beşiktaş Lütfi Banat İlkokulu’nda kullanarak vatandaşlık görevini yerine getiren isimler arasındaydı. Seçmen kağıdı ve nüfus cüzdanı ile oyunu kullanacağı sandığa giden Acun Ilıcalı oy kullanma işlemlerini tamamladıktan sonra basın mensuplarına açıklama yaptı.

Gerilim Bitsin İstiyorum

Seçimlerin İstanbul için hayırlı olmasını istediğini söyleyen Acun Ilıcalı, gönlünden geçenin ülkedeki gerilimin bitmesi olduğunu söyledi. Son dönemde ülkede bir kutuplaşma olduğunu dile getiren Acun Ilıcalı bir an önce bu kutuplaşmanın gitmesini istediğini ve huzurlu mutlu günlere geri dönmek istediğini söyledi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim