Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Acun Ilıcalı Ramazan Bayramı nedeni ile Darülaceze sakinlerine bir kamyon çikolata gönderdi

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı bu yıl koronavirüs nedeniyle ilk defa ziyaretçi kabul edemeyen ve sevdiklerinden uzak kalan Darülaceze sakinlerine sürpriz yaptı. Ramazan Bayramı dolayısıyla Darülaceze’de kalan yaşlılara bir kamyon çikolata gönderen Acun Ilıcalı bayram gününde büyükleri mutlu etti.
Eklenme:
 Acun Ilıcalı Ramazan Bayramı nedeni ile Darülaceze sakinlerine bir kamyon çikolata gönderdi

Son dönemlerde yaptığı yardımlar ve kampanyalarla adından sık sık söz ettiren ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı Ramazan Bayramı’nda Darülaceze sakinleri unutmadı. Koronavirüs salgını nedeniyle bu bayram ziyaretçi kabul edemeyen ve sevdiklerinden uzak kalan Darülaceze sakinleri ve çalışanları için sürpriz hazırlayan Acun Ilıcalı, bir kamyon çikolatayı kurumlara gönderdi. Acun Ilıcalı’nın gönderdiği çikolataları kurum adına Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci teslim aldı.

Elimizden geleni yapıyoruz

Her bayramda Darülaceze sakinlerinin binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yaptığını söyleyen Hamza Cebeci bu Bayramı buruk geçirdiklerini söyledi. 3 günlük Bayram suresinde en az 3-4 bin insanın kurumlara geldiğini, ziyaret ettiğini belirten Cebeci, elbette yaşlıların da bu duruma alıştığını bu bayram onlar için biraz daha sakin geçeceğini söyledi. Yaşlıların hüzünlü bir bayram geçirmemesi için ellerinden geleni yaptıklarını belirten Cebeci, “Gördüğünüz üzere kamyon ile çikolata gelmiş. İnşallah bir burukluk hissetmeden bayramı bugün, burada yaşamış olacağız. Darülaceze’de biliyorsunuz 30 bin metrekare alan var. Burada inşallah sakinlerimizin hiçbirinin başının öne eğik olmadığını göreceğiz. Mutlu ve huzurlular. Farklı kesimlerden bayram hediyeleri geliyor hem sakinlerimize, hem çalışanlarımıza onları dağıtıyoruz. Güzel bir bayram olacak. Temennimiz o ki, en kısa zamanda bu sosyal mesafeden, maskelerden kurtulalım. Bundan sonra tabii daha kurallara, kaidelere uyarak yaşamayı da öğreneceğiz” ifadelerini kullandı.

Acun Ilıcalı SMS gelirlerini bağışlamıştı

Türkiye’nin geçtiği bu zorlu süreçte elinden geleni yapmaya çalışan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı daha önce de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyasına Survivor 2020 yarışmasının SMS gelirlerini bağışlamıştı. Ramazan ayının başlaması ile birlikte ihtiyaç sahiplerini de unutmayan Acun Ilıcalı A101 marketlerinde desteği ile hem yarışmacılar hem de çalışanları adına çok sayıda yardım kolisini de ihtiyaç sahiplerine göndermişti.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Arka Sokaklar Hüsnü Çoban koronadan öldü mü? Özgür Ozan sağlık durumu
11 09 2020 - 10:23
FOX TV Sen Çal Kapımı dizisinden reytingleri uçuracak transfer
10 09 2020 - 15:18
Fatih Portakal FOX’u bırakmak için 10 milyon Dolar aldığı iddiasına yanıt verdi
10 09 2020 - 11:50
Beren Saat’in isteği Netflix’e kural bozdurdu
9 09 2020 - 17:57
İzzet Çapa’dan Ömer-Arzu Sabancı çiftine koronalı parti tepkisi
8 09 2020 - 19:51
Ünlü şarkıcı Umut Akyürek’in kızı ile benzerliği ağızları açık bıraktı
8 09 2020 - 19:07
Yorum Yap