Acun Ilıcalı Paylaştı! Sosyal Medya Yıkıldı!

Sunucu Acun Ilıcalı, paylaştığı fotoğraf ile beğenileri üzerine toplamayı başardı.

04.12.2017 - 10:23
04.12.2017 - 10:23
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Yaptığı TV programları ile dikkatleri üzerine çeken ve ardından TV 8 kanalı ile TV 8,5 kanalı olarak da hizmet vermeye başlayan Acun Ilıcalı, yaptığı her hamle ile Türkiye’deki magazin dünyasının nabzını tutmaya devam ediyor. Bilindiği üzere Acun Ilıcalı tarafından yapılan Yetenek Sizsiniz, O Ses Türkiye, Survivor gibi programlar Türkiye’de rekorlar kırmış, bunun yanı sıra yurtdışındaki birçok kanalda da yayınlanmıştı. Hal böyle olunca da dünya çapında bir üne sahip olan Ilıcalı, yaptığı paylaşımlar ile de sosyal medyanın nabzını tutuyor. Acun Ilıcalı’nın son paylaştığı fotoğraf ise beğeni rekorları kırmayı başardı.

Çocukluk Fotoğrafını Paylaştı

Çocukluk döneminde çekilen siyah beyaz bir fotoğrafı sosyal medya hesabı üzerinden takipçileri ile paylaşan Acun Ilıcalı, fotoğrafın açıklama kısmına ise ‘Hülya Teyzem ile çekilmiş bir fotoğraf’ yazdı. Yapılan paylaşım sonrasında bir anda gündem olan Acun Ilıcalı, beğeni yağmuruna tutuldu. Öte yandan kullanıcılar ise Acun Ilıcalı’nın fotoğrafına yorum yazarak görüşlerini bildirdiler.

En çok yapılan yorumlar ise, ‘Çocukluğunuzda çok şekermişsiniz’, ‘Çok değişmişsiniz Acun Bey, tanıyamadık’, ‘Şimdiki haliniz gibi çok güzel’ şeklinde yorumlar yapıldı. Acun Ilıcalı’nın çocukluk fotoğrafının ise dünya çapındaki ünlü takipçileri de dahil olmak üzere toplamda 100 bin beğeniye ulaştığı belirtildi. Bu durum ise Ilıcalı’nın ne denli popüler olduğunu gösteriyor.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim