Acun Ilıcalı Paylaştı! Sosyal Medya Yıkıldı!

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
4 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Yaptığı TV programları ile dikkatleri üzerine çeken ve ardından TV 8 kanalı ile TV 8,5 kanalı olarak da hizmet vermeye başlayan Acun Ilıcalı, yaptığı her hamle ile Türkiye’deki magazin dünyasının nabzını tutmaya devam ediyor. Bilindiği üzere Acun Ilıcalı tarafından yapılan Yetenek Sizsiniz, O Ses Türkiye, Survivor gibi programlar Türkiye’de rekorlar kırmış, bunun yanı sıra yurtdışındaki birçok kanalda da yayınlanmıştı. Hal böyle olunca da dünya çapında bir üne sahip olan Ilıcalı, yaptığı paylaşımlar ile de sosyal medyanın nabzını tutuyor. Acun Ilıcalı’nın son paylaştığı fotoğraf ise beğeni rekorları kırmayı başardı.

Çocukluk Fotoğrafını Paylaştı

Çocukluk döneminde çekilen siyah beyaz bir fotoğrafı sosyal medya hesabı üzerinden takipçileri ile paylaşan Acun Ilıcalı, fotoğrafın açıklama kısmına ise ‘Hülya Teyzem ile çekilmiş bir fotoğraf’ yazdı. Yapılan paylaşım sonrasında bir anda gündem olan Acun Ilıcalı, beğeni yağmuruna tutuldu. Öte yandan kullanıcılar ise Acun Ilıcalı’nın fotoğrafına yorum yazarak görüşlerini bildirdiler.

En çok yapılan yorumlar ise, ‘Çocukluğunuzda çok şekermişsiniz’, ‘Çok değişmişsiniz Acun Bey, tanıyamadık’, ‘Şimdiki haliniz gibi çok güzel’ şeklinde yorumlar yapıldı. Acun Ilıcalı’nın çocukluk fotoğrafının ise dünya çapındaki ünlü takipçileri de dahil olmak üzere toplamda 100 bin beğeniye ulaştığı belirtildi. Bu durum ise Ilıcalı’nın ne denli popüler olduğunu gösteriyor.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com