Abdurrahman Dilipak 23 Haziran Seçiminin Ardından Ak Parti’yi Uyardı: Belediyelerle Gelen Belediyelerle Gider

AK Parti’ye olan yakınlığı ile bilinen Yeni Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, 23 Haziran’da gerçekleştirilen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini CHP’li Ekrem İmamoğlu’nun kazanmasının ardından sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla AK Parti’yi uyardı. Abdurrahman Dilipak paylaşımında, AK Parti’nin belediyelerle geldiğini ve bu gidişatın devam etmesi durumunda belediyelerle gideceğini söyledi. Yeni Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, […]

24.06.2019 - 11:15
24.06.2019 - 11:15
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

AK Parti’ye olan yakınlığı ile bilinen Yeni Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, 23 Haziran’da gerçekleştirilen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini CHP’li Ekrem İmamoğlu’nun kazanmasının ardından sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla AK Parti’yi uyardı. Abdurrahman Dilipak paylaşımında, AK Parti’nin belediyelerle geldiğini ve bu gidişatın devam etmesi durumunda belediyelerle gideceğini söyledi.

Yeni Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, 23 Haziran’da yapılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerine millet ittifakının CHP’li adaya Ekrem İmamoğlu’nun kazanmasının ardından sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Abdurrahman Dilipak’ın dikkat çeken yazısı, AK Parti’ye adeta uyarı niteliğindeydi.

Seçim Sonuçları Üzerinden Eleştirdi

Yazısında seçim sonuçları üzerinden AK Parti’yi eleştiren Dilipak, daha 31 Mart seçimleri iptal olduğu ilk günü bunu söylediğini bu şekilde devam etmesi halinde Ak Parti’nin geldiği gibi gideceğini söyledi. AK Parti’nin son kavşakta olduğunu söyleyen Dilipak, bir an önce Ak Parti’nin uyarılara kulak vermesi gerektiğini ve bu sesleri kısanların partiden uzaklaştırılması gerektiğini söyledi.

Millet Değişim İstiyor

Dilipak, yazısının devamında İstanbul’da 27 ilçede Ekrem İmamoğlu’nun yarışı önde tamamlanmasını değerlendirerek, herkesin oturup bir düşünmesi gerektiğini ve milletin değişim istediğini söyledi. Bu sonuçların bir güven kaybının açıkça işareti olduğunu söyleyen Dilipak, AK Parti’nin süreci yanlış yönettiğini ve değişime direndiğini belirterek bu imaja zarar veren herkesin hesap vermesi gerektiğini söyledi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim