Abdürrahim Albayrak Gündeme Dair Açıklamalarda Bulundu

Galatasaray’ın eski yöneticisi Abdürrahim Albayrak, gündeme dair açıklamalarda bulundu.

04.12.2017 - 23:58
05.12.2017 - 0:03
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Galatasaray’ın efsane yöneticileri arasında yer alan ve bulunduğu dönemde taraftarın sevgilisi haline gelen Albayrak, yaşanılan mağlubiyetler ve takımın kötü gidişi hakkında açıklamalarda bulundu. Katıldığı televizyon programında soruları yanıtlayan Albayrak, kendi dönemlerinde yaptıkları transferler ve Fatih Terim hakkında konuştu. Bilindiği üzere Beşiktaş mağlubiyeti sonrası taraftarlar da kendi aralarında Fatih Terim’i istediklerini defalarca belirtiyordu. Albayrak ayrıca Pepe ile Dani Alves ile görüşmeler yapıldığını ve %95 kadroya katacaklarını belirtti.

‘Fatih Terim Şampiyon Yapar’

Fatih Terim’in mükemmel bir teknik direktör olduğunu da sözlerine ekleyen Albayrak, kendisi şu anda takımın başına gelse Galatasaray’ı şampiyon yapar. Teknik bilgisinin dışında motivasyonu ve hırsı da çok yüksek bir teknik adam. Bu da haliyle takımı etkiliyor ve şampiyonlukta en büyük etken oluyor’ dedi.

Kendi dönemlerinde çeşitli transfer görüşmelerini de yaptıklarını belirten Albayrak, ‘Pepe’yi Terim çok istiyordu ancak Real Madrid vermek istemedi. Bizler de iki takım arasındaki dostluğun bozulmaması için transferden vazgeçtik. Öte yandan Dani Alves ile %95 oranında anlaşmıştık sadece ufak bir komisyon olayı kalmıştı. Ancak görevimizin sonlanması ve çeşitli olaylar yaşanması nedeniyle kendisini takıma katamadık. Bizler o dönem Türkiye’nin en iyi futbol takımını kuracaktık. Maalesef bazı kesimler ve yönetimler buna izin vermedi, çeşitli şeyler yaptılar’ açıklamasında bulundu.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim