Dizi Fragmanları

Abartlı Makyajıyla Sosyal Medyada Dile Düşen MasterChef Esra’dan Sıfır Makyaj ‘Muhafazakarlık’ Açıklaması

MasterChef All Star’da her hafta birbirinden farklı olaylar yaşanmaya devam ediyor. Yarışmacıların performansları ve davranışları bir yana dursun, sosyal medyada kendileri ve görünüşleri hakkında da pek çok yorum yapılıyor. Bu yorumlara maruz kalan isimlerden biri de Esra Tokelli. Makyajlarıyla olay olan Esra, sonunda dayanamadı ve isyan etti.

MasterChef All Star’da bu sezonun en dikkat çeken isimlerinden bir tanesi de Esra Tokelli.

MasterChef All Star 2020-2021 sezonunda da büyük başarılara imza atan Esra, All Star kadrosuna ana kadrodan giren isimlerden bir tanesi olmuştu.

Mavi takım kaptanlığını sezonda en çok kazanan isimlerden biri olan Esra, kaptan olmadığı haftalarda da ilk seçilen isimlerden biri.

Herkesin ‘ablası’ olmasının yanı sıra özellikle yöresel yemeklerdeki ve hamur işlerindeki el yeteneği ile takımların aranılan oyuncusu.

Esra’nın güzel yemekleri, önde kapattığı kaptanlıkları ve başarılı bir takım oyuncusu olmasının yanı sıra bu sezonda en çok gündeme geldiği konu ise makyajı ve şalları.

Geçtiğimiz sezona kıyasla daha farklı bir tarz ile ekranlara gelen Esra Tokelli’nin yaptığı makyajlar sosyal medyada dillere düştü. İlk elemelerden itibaren herkesin garibine giden bu tarzı kimilerince çok ‘ağır’ bulundu.

Kendisine gelen yorumlara dayanamayan MasterChef Esra, sonunda sosyal medyadan makyajsız fotoğrafın paylaşarak isyan etti.

Kendisine gelen mesajlara yine çok kibar bir dille cevap. veren yarışmacı, sözlerine ‘Pek çok olumlu- olumsuz mesaj alıyorum. Zaman ayırıp, yazdığınız için her biri çok değerli.’ diye başladı.

Makyajı ve türbanı dolayısıyla aldığı eleştiriler için “Ben hiçbir zaman kendimi dört dörtlük muhafazakar biri olarak lanse etmedim. Her fırsatta böyle olmadığımı da söyledim.” dedi.

Çalışan ve göz önünde bir kadın olarak kendisini bakımlı görmeyi sevdiğini ve böyle olmak istediğini söyleyen Esra, makyajı sevdiğini de vurguladı. 

‘Çalışan bir kadın olarak bakımlı ve daima iyi görünmem gerektiğine inanıyorum. Ayrıca bakımlı olmayı ve makyaj yapmayı seviyorum. İşin özü ben kendimi böyle seviyorum.’

Yorumları önemsediğini fakat olmayı sevdiği şekilde devam edeceğini “Ben buyum” diyerek anlatan Esra’nın kimseyi kırmamaya çalıştığı açıklaması da herkes tarafından takdir edildi.

‘Sizlerin de yorumu önemli elbette ama ben buyum. Kendime ve izleyenlere, takip eden siz sevgili dostlarıma iyi görünmek istiyorum hepsi bu. Makyajsız ve makyajlı olarak paylaşayım istedim.’

Kirpikleri dışında yüzünde başka hiçbir şey olmayan bir fotoğrafını makyajlı haliyle karşılaştıran Esra “Eleştiriye açığım ama hakarete değil.” dedi.

‘Kirpiklerim dışında orijinal Esra ve makyajlı Esra karşınızda. Eleştiriye açığım ama hakarete değil. Kadınlar, güzel kadınlar bari siz yapmayın.’

Kaynak: https://onedio.com/haber/abartli-makyajiyla-sosyal-medyada-dile-dusen-masterchef-esra-dan-sifir-makyaj-muhafazakarlik-aciklamasi-1170782

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu