Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 Aktüel 22 Kasım 2018 Kataloğunda Sentar Akıllı Çocuk Saati Fiyatı ile Şaşırttı

A101 aktüel ürünler kataloğu ile herkesin ihtiyacı olan ürünleri satışa sunmaya devam ediyor. Özellikle akıllı cihazlar konusunda son derece uygun fiyatlar Sunan A101 market yeni haftada ailelerin çok işine yarayacak çocuklarını sürekli olarak takip edebilecekleri Sentar akıllı çocuk saati ile karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda telefon olarak da kullanılan bu saat sayesinde çocuğunuzun nerede olduğunu anlık olarak takip edebileceksiniz. Teknoloji indirimleri konusunda rakip tanımayan A101 market 22 Kasım 2018 aktüel ürünler kataloğu ile yine akıllı telefon, akıllı saat ve televizyon kampanyası ile karşımıza çıktı. A101’e 22 Kasım 2018 Perşembe günü gelecek bu ürüne isterseniz biraz daha yakından bakalım.

A101 aktüel 22 Kasım 2018 Perşembe günü itibari ile satışta olacak olan ürünlerini sosyal medya ve resmi internet sitesi üzerinden tüketicilere duyurdu. Yeni haftada onlarca üründe indirim kampanyası yapan A101 marketin her hafta olduğu gibi bu haftada teknoloji grubu ürünleri çok dikkat çekti. Birbirinden özel fiyat ve ürünlerin yer aldığı katalog içerisinde öne çıkan ürünleri incelemeyi sürdürüyoruz. 22 Kasım A101 aktüel kataloğu ile raflara gelecek olan ürünlerden biri de Sentar akıllı çocuk saati. Bu saati daha önce de A101 marketin kataloglarında görmüştük. Fakat A101 market yoğun ilgi gören ve müşterileri tarafından talep edilen ürünleri yeniden kataloğunu koymaktan çekilmiyor. İsterseniz A101 aktüel ile gelecek akıllı saatin detaylarını inceleyelim…

A101 AKTÜEL SENTAR AKILLI ÇOCUK SAATİ FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

A101’de 22 Kasım Perşembe günü satışa sunulacak olan Sentar marka akıllı çocuk saati 279 TL fiyat etiketiyle karşımıza çıkıyor. Piyasada bulunan diğer akıllı saatlere oranla fiyatı oldukça düşük olan bu çocuk saatinin özellikleri ve avantajları merak ediliyor. Öncelikle çocuklarını her gün okula gönderen ve aklı kalan veliler bu saat sayesinde çok rahat edecekler. Özellikle 4 ve 12 yaş arası çocuklar için uygun olan bu saat çift yönlü olarak telefon özelliği de görüyor. İsterseniz saat içerisinde çocuğunuz için güvenli bir arama listesi oluşturabiliyorsunuz. Sizin isteyeceğiniz 15 kişi aranabiliyor Çocuğunuz yeni bir numara ekleme yapamıyor. Aynı zamanda Sizin izniniz dışında Çocuğunuzu kimsenin araması da mümkün olmuyor. A101 aktüel akıllı saat kampanyasını daha önce de yapmıştı. Yeniden satışa çıkan akıllı çocuk saati konum takibi konusunda kusursuz bir hizmet sağlıyor. Çocuğunuzun nerede olduğunu bu özellik sayesinde nokta atışı bulmanız mümkün. Üstelik hem Android hem de iOS cihazlarla uyumlu olarak çalışan akıllı saat yükleyeceğiniz yazılım sayesinde çocuğunuzun hareketlerini rahatlıkla harita üzerinden takip etmenize imkan sağlıyor. SIM kart dahil olmadan satışa sunulan ürünü tam fonksiyonlu olarak kullanmak istiyorsanız bir sim kart satın alarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 2 yıl üretici firma garantisi ile satışa sunulacak olan bu ürün aynı zamanda kredi kartına 6 taksit imkanı ile de sizleri bekliyor. A101 aktüel bu hafta gerçekten güzel bir kampanyaya imza atıyor fakat kaçırmamak için elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Çünkü A101 22 Kasım 2018 aktüel ürünler kataloğunda bulunan ürünler stoklarla sınırlı.

A101 Aktüel 22 Kasım 2018 Kataloğunda Sentar Akıllı Çocuk Saati Fiyatı ile Şaşırttı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu