Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 8 Kasım 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu ile Singer Dikiş Makinesi Satışı Yapacak

A101 market her hafta yayınladığı aktüel ürünler katalogları içerisinde yüzlerce ürüne indirim yapıyor. Muhteşem ürünleri ve uygun fiyatları ile dikkat çekmeye devam eden A101 marketin katalogları tüketiciler tarafından da merakla bekleniyor. Yeni haftanın büyük kampanyasını Perşembe günü için yayınlayan ünlü marketler zincirinin kataloğunda yine birbirinden kaliteli ve güzel ürünler bulunuyor. A101 aktüel kataloğu içerisinde dikkat çeken ürünler dayı bu hafta Singer marka dikiş makinesi var. Türkiye’de en eski markalardan biri olan Singer’in yeni nesil dikiş makinesi A101 marketlerde bu hafta uygun fiyata satışta olacak. İsterseniz A101 aktüel 8 Kasım kataloğu ile satışa sunulacak olan Singer dikiş makinesinin özelliklerine ve fiyatına Birlikte bakalım.

8 Kasım A101 aktüel kataloğu içerisinde yine heyecanla Beklenen ve çok talep gören ürünler bulunuyor. Daha önce sitemizde de takipçilerimizin talepte bulunduğu Singer dikiş makinesi bu hafta A101 aktüel kataloğu ile satışta olacak. Yorumlarda çok beklenen ürünlerden biri olduğu anlaşılan dikiş makinesi hanımları oldukça memnun edecek gibi görünüyor. Üstelik A101 aktüel Singer dikiş makinesi piyasa değerinin çok altında fiyatla satışa sunuluyor. İsterseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve ürünün detaylarını inceleyelim.

A101 AKTÜEL SİNGER DİKİŞ MAKİNESİ FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

A101 aktüel bu hafta birbirinden özel ürünleri ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor. O ürünlerden bir tanesi de Singer dikiş makinesi. A101 marketin yeni kataloğunda 399 TL Fiyat etiketi ile satışa sunulacak olan bu ürünü isterseniz 415 TL fiyatıyla kredi kartına 5 ve 6 taksit seçenekleri ile satın alabilirsiniz. A101 aktüel kataloğu ile satışta olacak olan Singer Promise 1408 dikiş makinesinin özellikleri ise şu şekilde;

  • 8 değişik dikiş ve dekoratif desen
  • 5 mm genişliğinde Zig zag yapabilme
  • 4 adımda ilik açabilme
  • Sürfile yapabilme
  • Çift iğne kullanımı ile yan yana dikiş dikebilme
  • Düğme fermuar dikme
  • Elektronik pedal
  • Geri Dikiş

A101 8 Kasım 2018 aktüel ürünler kataloğu ile satışta olacak olan bu ürün 2 yıl garantilidir.

A101 8 Kasım 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu ile Singer Dikiş Makinesi Satışı Yapacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu