Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 5 Nisan – 12 Nisan Aktüel Ürünler Kataloğu “Aldın Aldın” Kampanyası ile Gelecek Olan İndirimli Ürünler

Her gün ekonomik alışveriş yapılabilecek marketler arasında yer alan A101 market, özellikle “Aldın Aldın” Kampanyası ile bugüne kadar hiç yapılmamış kadar büyük indirimler yapıyor ve cazip fiyatlar sunuyor. Peki, 5 Nisan tarihinde A101 marketlere neler gelecek? A101 aktüel 5 Nisan kataloğunda hangi ürünler indirimde? İşte bu soruların yanıtları…

KALİTELİ ÜRÜNLERDE EKONOMİK FİYAT GARANTİSİ

Türkiye’nin hemen hemen 81 ilinde 7 binden fazla şubesi ile hizmet veren A101 market, kaliteli ürünleri uygun fiyata satarak, her geçen gün daha çok talep görüyor. Fırsat ürünleri ile dolu kataloglarını her hafta iki defa yayınlayan marketler zincirinde, ev aletlerinden teknolojik ürünlere, akıllı telefonlardan mutfak ürünlerine, giyimden ev tekstiline, gıdadan oyuncağa onlarca kalemde indirimli ürün bulmak mümkün. Her ekonomiye uygun fiyatların bulunduğu, her kesimden kişilerin uygun alışveriş yapabileceği A101’de fırsatların ardı arkası kesilmiyor. Müşterilerinin beğenisini her zaman kazanan A101, belli bir tutarın üzerindeki alışverişlerinizde de indirim sağlıyor. Bazen de A101 markette bir alana bir bedava ya da ikinci üründe %50 indirim kampanyası yapılıyor. Ekonomik fiyatları, geniş ürün yelpazesi ve fırsatları ile dikkat çeken A101 5 Nisan – 12 Nisan Aktüel Ürünler Kataloğu üzerinde detaylı incelememizi tamamladık. Bu haftanın en cazip ürünlerini sizler için listeledik. Herkesin kendine uygun, evinin ihtiyacı olan kaliteli ürünleri bulabileceği A101 aktüel kataloğu fırsatlarını kaçırmamak için siz de elinizi çabuk tutun. 5 Nisan A101 aktüel ürünler kataloğu indirimlerini haberimizin devamında bulabilirsiniz.

A101 AKTÜEL KATALOĞUNDA HAFTANIN ÜRÜNÜ BELLİ OLDU

5 Nisan A101 aktüel ürünler kataloğunda bu haftanın en cazip ürünü olarak 4 Raflı Çok Amaçlı Dolap gösterildi. Sadece 135,00 TL fiyatı olan bu dolabı kendiniz çok kolay bir şekilde monte edebilirsiniz. Montaj için gerekli olan malzemeler de dolabın paketi içerisinde yer alıyor. A101 market kataloğunun ilk sayfasında işinize yarayacak diğer ürünlere gelecek olursak, 4’lü Çerezlik 3,00 TL, Papilla Kızarta Tenceresi 22,50 TL, Mikro dalga Saklama Kabı 5,50 TL, Peynir Bıçağı+ Pizza Kiseci 3,95 TL, Renga Otantik Cam Şişe 4,95 TL ve Çok Amaçlı Mutfak Makası 4,95 TL.

ELEKTRKLİ EV ALETLERİ İHTİYAÇLARINIZI BURADAN KARŞILAYIN

A101 aktüel 5 Nisan kampanyalarının ikinci sayfasına geçtiğimizde daha çok elektrikli ev aletleri yer alıyor. Her evin ihtiyacı olan bu ürünlerden Sinbo Saç Kesme Makinesi 29,95 TL, Sunny Ankaa Dik Süpürge 75,00 TL, Altus Al-101 Buhar İstasyonlu Ütü 129,90 TL, Kiwi Bıçak Bileme Makinesi 39,95 TL, Arzum Saç Kurutma Makinesi 59,95 TL, Sinbo Türk Kahvesi Makinesi 29,95 TL gibi fiyatlar ile öne çıkıyor.

A101 market, indirim fırsatlarına sürekli olarak devam ediyor. Fırsatları öğrenmek, ürünleri kaçırmamak için siz de sitemizi düzenli olarak takip edebilirsiniz. Çünkü A101 aktüel kataloglarını güncel olarak sizler için yayınlıyor ve cazip fiyatlardan haberdar olmanızı sağlıyoruz. Stoklarla sınırlı olan A101 aktüel ürünler kampanyalarını kaçırmamak için siz de 5 Nisan Perşembe günü mutlaka bir market şubesine uğrayın.

A101 5 Nisan - 12 Nisan Aktüel Ürünler Kataloğu “Aldın Aldın” Kampanyası ile Gelecek Olan İndirimli Ürünler

A101 5 Nisan - 12 Nisan Aktüel Ürünler Kataloğu “Aldın Aldın” Kampanyası ile Gelecek Olan İndirimli Ürünler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu