A Haber Spikeri Erkan Tan’ın Bileti Cumhurbaşkanı Erdoğan Tarafından Kesildi

Siyasilerle ilgili yaptığı çıkışlar ve sert üslubu ile dikkat çeken A Haber spikeri Erkan Tan bir süre kanalda olmayacak. Erkan Tan, 2 aylık izin aldığını duyurdu ancak kulislerde Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından kaleminin kırıldığı iddia ediliyor.

02.07.2019 - 21:30
03.07.2019 - 11:31
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Yerel seçim sürecinde kullandığı üslup ve tavırları nedeniyle her kesimin tepkisini çeken A haber sunucusu ve Takvim gazetesi yazarı Erkan Tan, 2 ay izne ayrıldığını ve bir süre ekranlarda olmayacağını duyurdu. Özellikle İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında yaptığı konuşmalarla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da tepkisini çeken Erkan Tan, dün bir köşe yazısı yazarak “Ölümüne Erdoğan” başlığını kullandı. Köşe yazısında yıllık izne çıktığını ve eylül ayının başına kadar A Haber televizyonu ve A Haber radyo ortak yayınında yaptığı programı yapmayacağını belirten Tan, Takvim gazetesinde köşe yazarlığına ise tatil boyunca devam edeceğini dile getirdi.

Erdoğan Biletini Kesti İddiası

Geçtiğimiz günlerde Hürriyet Gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi bir açıklama yapmış ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da A Haber spikeri Erkan Tan’ın üslubundan rahatsız olduğunu söylemişti. Dün köşe yazısında 2 aylık yıllık izne çıktığında açıklayan Erkan Tan’ın kendi isteği ile değil Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın üstünü çizmesi sonucu ekranlara veda ettiği iddia ediliyor. Erkan Tan’ın yeniden ekranlara dönüp dönmeyeceği Eylül ayının başında belli olacak.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim