Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

9 Haziran Günlük Burç Yorumları

“Ben Koç burcuyum sevgilim ise Başak, acaba bugün burçlarımız ne söylüyor?” diyerek her gün gazete, dergi ya da sosyal medyada bakmadan geçmediğimiz konulardan biri de, Günlük burç yorumları olsa gerek. Hal böyleyken daha fazla merak da bırakmamak adına 9 Haziran Salı günü günlük burç yorumlarını siz okurlarımız için derledik. Keyifli okumalar dileriz…
Son Güncelleme:
 9 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu – (21 Mart – 20 Nisan)

Arkadaş ilişkilerinizde çok fazla beklenti içine girmek karşı tarafı zor durumda bırakabilir. Ön yargılı düşüncelerinizi bir kenara bırakıp çevrenize daha geniş bir yelpazeden bakmayı deneyebilirsiniz. İhmal ettiğinizi düşündüğünüz aile büyüklerini aramanın tam zamanı.

Boğa Burcu – (21 Nisan – 21 Mayıs)

Hayatınızda uzlaşma ve birlikteliğin ön plana çıktığı bir döneme girmek üzeresiniz. Yaşanılan anlaşmazlıkları kökünden çözüme kavuşturma yetiniz oldukça yüksek durumda. Sinirlenseniz bile merhametinizi bırakmıyor, sıkıntılı olan kişilere yardımda bulunmanız herkesin takdirini kazanmanıza neden oluyor.

İkizler Burcu – (22 Mayıs – 21 Haziran)

Hareket zamanı! Uzun zamandır hayalini kurduğunuz planlarını şimdi gerçekleştirme zamanı. Eleştirile açık olmayı sakın unutmamalısın. Yoğun bir tempoya giriyorsun, vücudun için iyi bir şeyler yapmayı ihmal etmemen gerekiyor. İletişim yönün gelişiyor, kendi içine dengeni sağlamaya özen göstermelisin

Yengeç Burcu – (22 Haziran – 23 Temmuz)

Bugün tam bir enerji patlaması yaşayabilirsin. Herkesi motive etmeye çalışırken kendi ihtiyaçlarınızı unutmamak da yarar var. Kendi işinin patronu olan bir Yengeç burcuysan aklındaki yatırımlara finansal kaynak arayışına girebilir, tecrübeli bir çalışanından yardım alabilirsin.

 

Aslan Burcu – (24 Temmuz – 21 Ağustos)

Aile içi yaşanmış problemlerin çözülmüş olması seni gereksiz düşüncelerden uzaklaşmanı sağlıyor. Özel hayatında baş başa kalmak yerine kalabalık grupları tercih etmeniz, aşk hayatınızda ilerleme ve romantik anların keyfini çıkartmanızı sağlayacaktır.

Terazi Burcu – (24 Eylül – 23 Ekim)

Çevrene yapmacık gülücükler atmak yerine olduğun gibi davranmayı seçiyorsun. Bu yüzden çekemeyip kıskananlar olabilir. Sağlığınıza dikkat edeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Temiz hava, bol vitamin size iyi gelecek.

Akrep Burcu – (24 Ekim – 23 Kasım)

Her şeyin sorumluluğunu almaktan artık vazgeçip, gözden kaybolma zamanı geldi. Kariyerinizde ciddi işler yapabilmek için enerjiye ihtiyacınız olacak. Özel hayatınızda samimi olduğuna inanmadığınız arkadaşınızla aranıza mesafe koymayı tercih edebilirsin.

Yay Burcu – (24 Kasım – 22 Aralık)

İş hayatında daha dikkatli olmalısınız. Zaman zaman ruhsal sıkıntı yaşayabilirsiniz fakat aşk hayatınız bu durumda uzun süre kalmanıza izin vermiyor. Sağlık sorunlarınız olabilir. Öncelikle bunları kabullenmeli ve sakinlikle çözüm aramalısınız. İç dengenizi korumalısınız.

Oğlak Burcu – (23 Aralık – 20 Ocak)

Yeni çıkan teknolojik ürünleri hemen almak istemen maddi açıdan zorlanmana neden olabilir. Özel hayatınızda sürekli sorgulanmak artık can sıkıcı olmaya başladı.

Kova Burcu – (21 Ocak – 19 Şubat)

Yıldızlar adeta senin için uygun bir konuma gelmiş. Hayatı doğal akışına bırakman, her şeyin kendiliğinden yolunda gitmesini sağladığı gibi, çaba göstermenize de gerek kalmıyor. Önünüzde olan rahat dönemi içinizdeki uhdeleri gerçekleştirmek için bir fırsat olarak görmelisiniz. Fakat yıldızlar konum değiştirdiği an işlerinizin hepsini yürütmek de zorlanabilirsiniz.

Balık Burcu – (20 Şubat – 20 Mart)  

İş hayatınızda hedefinizden uzaklaşabilir, bunun sebebi hakkında derin düşüncelere dalabilirsiniz. Yapacağınız hasar tespitinden sonra almış olacağınız tedbirler daha fazla zarar etmenizi engelleyebilir. Ebeveyn olan Balık burçları çocuklarıyla daha fazla vakit geçirmek isteyebilir.


İlgili Yazılar
Evdeki kötü kokular için pratik çözümler
23 10 2020 - 12:04
Kıymalı patates dolması tarifi
22 10 2020 - 12:19
Ciğerin faydaları! Ciğer sote nasıl yapılır?
21 10 2020 - 13:17
Sağlıklı yaşam için bilmeniz gereken 5 kural
20 10 2020 - 13:47
Avokado ile ne yapılır? Kolay avokadolu tarifler
19 10 2020 - 11:00
Su içmenin faydaları
16 10 2020 - 19:11
Yorum Yap