Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

8 Ekim Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Bugün Zuhal Topal kaç verdi, son durum!

FOX TV ekranlarında hafta içi her gün izleyici karşısına çıkan ve yavaş yavaş bu haftanın da finaline doğru yaklaşan Zuhal Topal'la Sofrada yepyeni bir yarışmacı ve yeni puanlama günü ile izleyicilerle buluşuyor. Bugün Gülşen Çayırdere ve kayınvalidesi Ayten Çayırdere yüksek puanları alabilmek haftanın finali için avantajlı olabilmek için mücadele edecek. Her gün bir gelinin ve kayınvalidesinin yarıştığı Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında puanlama da izleyiciler tarafından merakla takip ediliyor. Peki Zuhal Topal'la Sofrada 8 Ekim Perşembe puanlama nasıl oldu? 8 Ekim Zuhal Topal'la Sofrada Gülşen Çayırdere kaç puan aldı? Zuhal Topal bugün kaç verdi sorusunun yanıtı ve detaylar haberimizde…
Son Güncelleme:
 8 Ekim Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Bugün Zuhal Topal kaç verdi, son durum!

FOX TV ekranlarının renkli ve lezzet dolu yarışma programı Zuhal Topal’la Sofrada yeni bir günde daha izleyici karşısına çıkıyor. Haftanın dördüncü gününde bugün Gülşen Çayırdere mutfağa girecek ve kayınvalideler için belirlediği menüyü yapacak. Kayın validesi Ayten Çayırdere ile birlikte mücadele edecek olan Gülşen Hanım hazırladığı menüyü belirlenen süre içerisinde çıkarmak ve yüksek puanlar almak istiyor. Haftanın finali adım adım yaklaşırken kayınvalideler arasında da gerginlik giderek artıyor. Peki Zuhal Topal’la Sofrada 8 Ekim perşembe puanları nasıl oldu? Zuhal Topal’la Sofrada günün yarışmacısı Gülşen Çayırdere kaç puan aldı? Zuhal Topal bugün kaç puan verdi?

Ayten Çayırdere hayatını kaybetti

Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında bugün yarışacak olan Gülşen Çayırdere ve Ayten Çayırdere izleyiciler tarafından merakla araştırıyordu. Yarışmanın çekimleri 2 hafta öncesinden yapıldığı için bugün acı bir haber geldi. Günün yarışmacısı olan kayınvalide Ayten Çayırdere ne yazık ki çekimlerin yapılmasının ardından hayatını kaybetti. Zuhal Topal’la sofrada yarışmasında program açılışında Ayten Çayırdere için de taziye mesajları paylaşıldı.

Zuhal Topal’la Sofrada Gülşen Çayırdere kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada günün yarışmacısı Gülşen Çayırdere 40 yaşında ve 20 yıllık evli. Haftanın en tecrübeli gelini olan Gülşen Hanım mutfakta çok yetenekli olduğunu ve kesinlikle bu haftanın galibi olacağını düşünüyor.

Zuhal Topal’la Sofrada 8 Ekim puanları

Gülşen Çayırdere bugün mutfakta yeteneklerini sergiledi ve kayınvalidelere sunumlarını yaptı. Zuhal Topal’la Sofrada 8 Ekim puan durumu şu şekilde oldu;

Emine hanım: 6 puan

Fidan hanım: 6 puan

Melek hanım: 5 puan

Gülseren hanım: 6 puan

Zuhal Topal bugün kaç verdi?

Zuhal Topal bugün kaç verdi sorusunun yanıtı belli oldu. Bugün yarışan Gülşen’e Zuhal Topal’ın puanı 7 oldu. Gülşen’in toplam puanı ise 30 oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap