Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

8 Ekim Perşembe Demet ve Alişan ile Sabah Sabah bugünkü konukları kim? Eğlence zirveye çıkıyor!

Star TV'de hafta içi her gün yayınlanan ve eğlenceye doyuran program Demet ve Alişan ile Sabah Sabah bugünkü konukları kim sorusunun yanıtı izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor. Her gün birbirinden değerli konukları ağırlayan ekranlara neşeli ve eğlenceli anları taşıyan programda bugün de yine eğlence zirveye çıkacak. Hem renkli konuklarının Hayatlarına ilişkin bilgiler veren hem de magazin gündemini nabzını tutan programda bugün hangi konular var? Demet ve Alişan ile Sabah Sabah bugünkü konukları 8 Ekim Perşembe ve detaylar haberimizde…
Eklenme:
 8 Ekim Perşembe Demet ve Alişan ile Sabah Sabah bugünkü konukları kim? Eğlence zirveye çıkıyor!

Star TV’de hafta içi her sabah eğlenceye ve müziğe doyuran program Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 8 Ekim perşembe yeni bölüm başlıyor. Demet Akalın ve Alişan’ın renkli sunumları ile ekranlara gelen her gün birbirinden değerli konukları canlı yayında ağlayan programda bugün de renkli isimler var. Sabah saatlerinde enerjik içeriği ile sizleri yeni güne bomba gibi hazırlayan programı kaçırmadan izlemek için Star TV’de canlı yayın takip edebilir ya da programının tekrarını YouTube kanalı üzerinden izleyebilirsiniz. Peki Demet ve Alişan ile Sabah Sabah bugünkü konukları kim 8 Ekim Perşembe?

Demet ve Alişan ile Sabah sabah 8 Ekim konukları

Demet ve Alişan ile Sabah sabah bugünkü konukları belli oldu. Emel Müftüoğlu bugün canlı yayın daha yeni şarkıları ile güne renk katacak aynı zamanda eski şarkılarını da seslendirerek adeta bizi 90’lı yıllara taşıyacak. Programın diğer bir konu ise eski manken Ebru Destan olacak. Özel hayatına dair açıklamalar yapacak olan Ebru Destan magazin gündemine dair önemli bilgiler verecek. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programını sağlık bölümünde ise Dr. Murat Topoğlu, sağlıklı yaşam hakkında detaylı bilgiler verecek.

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah saat kaçta başlıyor?

Demet Akalın ve Alişan’ın eğlenceli sunumu ile güne enerjik başlamak isteyenler Demet ve Alişan ile Sabah Sabah saat kaçta başlıyor sorusunun yanıtını da merak ediyor. Sevilen eğlence programı Her sabah saati 09.45’de Star TV’de izleyici karşısına çıkıyor ve canlı olarak yayınlanıyor.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
23 Ekim dizi reytingleri! Kırmızı Oda çok kan kaybetti, Arka Sokaklar’dan büyük sürpriz
24 10 2020 - 12:23
TV’de bugün! ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 24 Ekim Cumartesi yayın akışı
24 10 2020 - 10:32
Zuhal Topal’la Sofrada 23 Ekim Cuma kim kazandı? Zuhal Topal’ın gelinlere verdiği puanlar
23 10 2020 - 15:27
FOX TV Temizlik Benim İşim 23 Ekim Cuma kim kazandı?
23 10 2020 - 12:58
Doya Doya Moda 23 Ekim kim elendi? Doya Doya Moda bugün kim birinci oldu?
23 10 2020 - 11:29
Gelinim Mutfakta 23 Ekim bilezikleri kim aldı? Gelinim Mutfakta bugün kim elendi?
23 10 2020 - 10:20
Yorum Yap