Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

7 Ağustos doya doya moda kim elendi? Haftanın birincisi ve puan tablosu

Doya Doya Moda 7 Ağustos haftanın finali ile bugün ekranlara geliyor. TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve hafta boyunca puan lamaların yapıldığı yarışma programında bugün bir yarışmacı haftanın birincisi olarak altın kolye kazanırken bir yarışmacı ise hayallerine ve yarışmaya veda edecek. Peki Doya Doya Moda kim elendi 7 Ağustos? Doya Doya Moda 7 Ağustos kim kazandı?
Son Güncelleme:
 7 Ağustos doya doya moda kim elendi? Haftanın birincisi ve puan tablosu

TV8’in renkli yarışması Doya Doya Moda 7 Ağustos haftanın finali bölümü ile bugün ekranlara geliyor. 42 beden ve üstü yarışmacıların moda ve tarzına ekranlara taşımaya devam eden yarışma programının haftanın finali bölümünde eleme yapılacak. Hafta başından bu yana jüri üyelerinin yarışmacılara verdiği puanlar sonucunda bir yarışmacı veda ederken bir yarışmacı ise haftanın birincisi olacak altın kolyeyi almaya hak kazanacak. Peki Doya Doya Moda 7 Ağustos haftanın finalinde kim kazandı? Doya Doya Moda 7 Ağustos kim elendi?

Yarışmacılara 1 saat süre verildi

Doya Doya Moda yarışmasında bu hafta bir çanta krizi yaşanmış yarışmacılardan birisinin çantası kaybolmuştu. Jüri üyelerinden Kemal Doğulu çantayı kimin aldığını açıklanmasını isteyince hiçbir yarışmacı sesini çıkarmamıştı. Bunun üzerine bir yaptırım uygulayacaklarını söyleyen Kemal Doğulu Cuma günü haftanın finali bölümünde yarışmacıları hazırlanmak için sadece 1 saat süre vereceklerini dile getirmişti. Yarışmacılar için haftanın finali bölümü oldukça stresli ve gergin başladı. Kısa bir süre içerisinde hazırlanması gereken yarışmacılar hala çantayı kimin aldığını sorgularken, kendilerine verilen süre içerisinde hazırlanmaya çalışıyor.

Doya Doya Moda 7 Ağustos kim elendi?

Doya Doya Moda 7 Ağustos kim elendi sorusunun yanıtı jüri üyeleri Kemal Doğulu, Gülşah Saraçoğlu, Uğurkan Erez ve Seray Sever’in yapacağı son puanlamalarını ardından belli oldu. Doya Doya Moda tarihinin en kalabalık potası bugün gerçekleşirken tam 5 yarışmacı potaya girdi. Nur ve Rabia dışında bütün yarışmacıların girdiği potada elenen isim ise Sanaz oldu.

Doya Doya Moda 7 Ağustos kim kazandı?

Doya Doya Moda 7 Ağustos kim kazandı sorusunun yanıtı belli oldu. Hafta başından bu yana topladıkları puanlarla Nur ve Rabia bilekliği kazanmaya aday olan yarışmacılar oldu. sadece 1 puan farkla öne geçen Rabia bu hafta altın bilekliği koluna takan yarışmacı oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap