61 milyon liralık Milli Piyango ikramiyesi ile İstanbul’da neler alınır

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
28 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Milli Piyango’nun verdiği büyük yılbaşı ikramiyesi şimdiden kafa karıştırmaya devam ediyor. Büyük ikramiye ile İstanbul’da alınabilecek ev sayısı ise akılları şimdiden cezbetmeye yetiyor. 61 milyon lira ile İstanbul’da alınabilecek sayısı 130 civarını buluyor. Bu evlerden elde edilebilecek kira kazancının ise yaklaşık olarak 300 bin lirayı bulabileceği belirtiliyor. Bu rakamın karşılığı ise sadece aylık kazanç.

Yılbaşı heyecanı için geri sayım devam ederken çekilişte verilecek olan 61 milyon lira değerindeki büyük ikramiye şimdiden herkesin hayallerini süslemeye başladı. Bu yıl piyango tarihinin en büyük ikramiyesinin verileceğini duyan vatandaşlar ise şimdiden biletleri tüketme seviyesine yaklaştı. Son yapılan analizler ışığında büyük ikramiye ile İstanbul’dan ne kadar ev alınabileceği ve ne kadar aylık kazanç sağlanabileceği de hesaplandı.

Büyük İkramiye İle Alınabilecekler

61 milyon liralık Milli Piyango kazancı ile İstanbul’da 130 ev satın alınabilmesinin yanında bunlardan elde edilmesi beklenen aylık kira kazancının ise 300 bin lirayı bulabileceği tahmin ediliyor. Büyük ikramiye ile İstanbul’un haricinde İzmir’den 218, Bursa’dan 307, Ankara’dan 333, Antalya’dan ise 314 adet ev almak mümkün hale gelebilecek.

İstanbul’un en pahalı semti olan Bebek’ten büyük ikramiye ile 18 adet ev satın alınabiliyor. Bebek’te 100 metrekarelik evlerin ortalama fiyatı 3,5 milyon lirayı bulurken Etiler’de ise bu rakama 30 adet ev satın alınabilme şansına sahipsiniz. Büyük ikramiye ile ev satın alanlar ve bunları kiraya verenlerin yıllık kazancının ise 5 milyon lira civarında olması bekleniyor.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com