61 milyon liralık Milli Piyango ikramiyesi ile İstanbul’da neler alınır

61 milyon liralık büyük ikramiye ile İstanbul'da alınabilecek ev sayısı şimdiden vatandaşları büyük bir heyecan yaşamasına neden oldu.

28.12.2017 - 14:38
28.12.2017 - 14:38
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Milli Piyango’nun verdiği büyük yılbaşı ikramiyesi şimdiden kafa karıştırmaya devam ediyor. Büyük ikramiye ile İstanbul’da alınabilecek ev sayısı ise akılları şimdiden cezbetmeye yetiyor. 61 milyon lira ile İstanbul’da alınabilecek sayısı 130 civarını buluyor. Bu evlerden elde edilebilecek kira kazancının ise yaklaşık olarak 300 bin lirayı bulabileceği belirtiliyor. Bu rakamın karşılığı ise sadece aylık kazanç.

Yılbaşı heyecanı için geri sayım devam ederken çekilişte verilecek olan 61 milyon lira değerindeki büyük ikramiye şimdiden herkesin hayallerini süslemeye başladı. Bu yıl piyango tarihinin en büyük ikramiyesinin verileceğini duyan vatandaşlar ise şimdiden biletleri tüketme seviyesine yaklaştı. Son yapılan analizler ışığında büyük ikramiye ile İstanbul’dan ne kadar ev alınabileceği ve ne kadar aylık kazanç sağlanabileceği de hesaplandı.

Büyük İkramiye İle Alınabilecekler

61 milyon liralık Milli Piyango kazancı ile İstanbul’da 130 ev satın alınabilmesinin yanında bunlardan elde edilmesi beklenen aylık kira kazancının ise 300 bin lirayı bulabileceği tahmin ediliyor. Büyük ikramiye ile İstanbul’un haricinde İzmir’den 218, Bursa’dan 307, Ankara’dan 333, Antalya’dan ise 314 adet ev almak mümkün hale gelebilecek.

İstanbul’un en pahalı semti olan Bebek’ten büyük ikramiye ile 18 adet ev satın alınabiliyor. Bebek’te 100 metrekarelik evlerin ortalama fiyatı 3,5 milyon lirayı bulurken Etiler’de ise bu rakama 30 adet ev satın alınabilme şansına sahipsiniz. Büyük ikramiye ile ev satın alanlar ve bunları kiraya verenlerin yıllık kazancının ise 5 milyon lira civarında olması bekleniyor.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim