5G Destekli Vivo iQoo Neo Modelinin Detayları Ortaya Çıkıyor

Çinli cep telefonu üreticisi Vivo, Vivo iQoo Neo adını verdiği modeli hakkında basınla ilk fotoğrafları paylaştı. Cihazın 5G destekli olması en önemli özelliği ve cihazın tasarımı da oldukça ilgi çekici.

26.06.2019 - 15:50
30.06.2019 - 16:14
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Huawei ve Xiaomi gibi dünya çapında ünlenen markaların yanı sıra Çin’de faaliyet gösteren ve adı pek duyulmamış cep telefonu üreticileri de bulunuyor. Bu şirketlerin başında gelen Vivo, yeni cep telefonu ile sanal gerçeklik gözlüğünü tanıtmaya hazırlanıyor. Vivo iQoo Neo adı verilen model üst düzey donanım özelliklerine sahip olmasının yanı sıra 5G teknolojisini de destekliyor.

TASARIM VE DONANIM ÖZELLİKLERİ MUHTEŞEM

Snapdragon X50 modeminin kullanıldığı cihaz, modem sayesinde 5G mobil ağ bağlantısını destekleyebiliyor. Cihazın teknik özellikleri hakkında net bilgiler olmasa da, 5G destekli ve Snapdragon 855 işlemcili güçlü bir cihaz olacağı kesin. Cihazda muhtemelen 8 GB RAM kullanılacak ve cihazın 6 GB RAM’e sahip bir başka modeli de kullanıcılara sunulabilir.

Tasarım olarak da rakiplerinden ayrılan bu cihazın en önemli özelliği karbon dokuya sahip olması. Siyah ve Mor renk seçeneklerinin resimleri basınla paylaşılırken cihazın arka kısmında 3 adet kamera olması bekleniyor. Çerçevesiz bir ekran yapısına sahip bu cihazın ağırlıklı olarak Asya kıtasında tercih edilmesi bekleniyor.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim