Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

30 Eylül Çarşamba dizi reytingleri! Sen Çal Kapımı ve Doğduğun Ev Kaderindir kıyasıya yarıştı

30 Eylül Çarşamba dizi reytingleri nasıl sonuçlandı? Gecenin en çok merak edilen yapımları Sen Çal Kapımı ve Doğduğun Ev Kaderindir ikilisinden hangisi birinci oldu? Televizyon izleyicileri sevdikleri yapımların hangisinin birinci olduğunu hangi kanalda hangi dizinin reytinglerde en yüksek puanı aldığını merakla araştırıyor. 30 Eylül Çarşamba dizi reytingleri arasında en çok TV8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir ve FOX TV'de ekrana gelen Sen Çal Kapımı dizileri arasındaki rekabet merak ediliyor. Peki 30 Eylül Çarşamba dizi reytingleri sonuçlarına göre hangi yapım birinci oldu?
Eklenme:
 30 Eylül Çarşamba dizi reytingleri! Sen Çal Kapımı ve Doğduğun Ev Kaderindir kıyasıya yarıştı

Televizyon izleyicileri tarafından gece ve gündüz kuşağında ekrana gelen yapımlar kadar reyting sonuçları da yakından takip ediliyor. Dün akşam yine televizyon ekranlarında yarışma ve programlar arasında kıyasıya bir rekabet yaşandı. FOX TV’de Sen Çal Kapımı dizisi, TV8 ekranlarında ise Doğduğun Ev Kaderindir dizisi yayınlanırken gündüz kuşağı realty içi programlarının akıbeti de meraklı araştırılıyor. Özellikle gündüz kuşağında reytinglerde başarısını hiç kimseye kaptırmayan Müge Anlı ile Tatlı Sert reyting sıralamasında kaçıncı oldu? 30 Eylül Çarşamba dizi reytingleri ve günün reyting birincisi haberimizin devamında…

30 Eylül Çarşamba dizi reytingleri sonuçları

Doğduğun Ev Kaderindir ve Sen Çal Kapımı dizileri dün akşam reyting mücadelesi verdi. Özellikle TV8’in yeni sezona yeni başlayan dizisi Doğduğun Ev Kaderindir’in reytinglerde ne durumda olduğu izleyiciler tarafından merakla araştırıyordu. Reyting sonuçları şu anda tam olarak açıklanmadı. İlerleyen dakikalarda sonuçları sizlerle haberimizin devamında paylaşacağız…

Sen Çal Kapımı en çok tutulan yaz dizisi oldu

Diğer yandan FOX TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı bu sezon en çok tutulan yaz dizisi oldu. Eylül ayının gelmesi ile birlikte yaz dizilerinde yaprak dökümü başlarken Sen Çal Kapımı ise hala reytinglerde güzel başarılar almaya devam ediyor. Eğer günü değişmezse ve aynı şekilde hikayesi devam ederse dizi ilerleyen günlerde de ekranlarda olmaya devam edecek gibi görünüyor.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Doya Doya Moda 16 Ekim Cuma kim elendi? Altın kolyeyi kim kazandı?
16 10 2020 - 15:21
Savaşçı yeni sezon 2020 akıbeti belli oldu! Yakında kendi gününde FOX TV’de!
16 10 2020 - 13:51
Temizlik Benim İşim 16 Ekim 2020 kim kazandı? Bugün son puan tablosu
16 10 2020 - 11:49
Gelinim Mutfakta 16 Ekim bilezikleri kim kazandı? Haftanın finalinde kim elendi?
16 10 2020 - 10:59
16 Ekim Cuma Kanal D, ATV, FOX TV, Star TV, TV8, TRT1, Kanal 7, Show TV yayın akışı! Bugün TV’de ne var?
16 10 2020 - 09:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 16 Ekim bugünkü konukları! Sabah neşesi ayağınıza geliyor
16 10 2020 - 09:20
Yorum Yap