Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

28 Ağustos Müge Anlı Şiar Kılıç olayı son durum! Hami itiraf etti mi?

28 Ağustos Müge Anlı Şiyar Kılıç olayı son durum izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor. Türkiye'yi sarsan olayda dün ilk itiraflar gelmeye başlamış Hami'nin kardeşi cinayeti itiraf etmişti. Hami'nin Gülizar’ı dövdüğü sırada küçük çocuğun araya girdiği ve bu sırada yaralandığı çiftinde çocuğu öldü zannederek evde yangın çıkardığı ortaya çıkmıştı. Kan donduran olay ile ilgili bugün Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yeni gelişmeler yaşandı. Müge Anlı Şiar Kılıç olayı son durum ve detaylar haberimizin devamında…
Eklenme:
 28 Ağustos Müge Anlı Şiar Kılıç olayı son durum! Hami itiraf etti mi?

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve Pazartesi gününden itibaren yeni sezona başlayan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yeni bir cinayet dosyasını daha aydınlattı. Geçtiğimiz sezonun son günlerinde Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuran Samet Kılıç oğlunun bir yangın sırasında öldüğünü ancak kendisinin bunun cinayet olduğunu düşündüğünü söylemiş ve eski eşi ile sevgilisini suçlamıştı. Gülizar Emanet ve sevgilisi Hami Kıcı, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak haklarında ortaya atılan iddiaları yalanlamıştı. Ancak önceki gün Müge Anlı’da ilk itiraflar gelmeye başladı. Peki 28 Ağustos Müge Anlı Şiar Kılıç olayı son durum ne?

Hami’nin kardeşi itiraf etti

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına gelen polis ekipleri Gülizar ve Hami’yi gözaltına aldı. Olayın gerçekleştiği Sakarya’da da emniyet güçleri harekete geçerken Hami’nin kardeşi ve annesi gözaltına alındı. Gözaltına alınan şüpheliler emniyette eş zamanlı olarak sorguya alınırken ilk itiraf Hami’nin kardeşinden geldi. Ağabeyinin küçük çocuğu dövdüğünü ve daha sonra öldü zannettiğini söyleyen kardeş, Gülizar ve Hami’nin daha sonra benzin aldıklarını ve evi ateşe verdiklerini iddia etti. Gülizar da bu ifadeleri doğrulasa da kendisinin olayla alakası olmadığını Hami’nin tek başına olayı gerçekleştirdiğini öne sürdü.

Hami sessiz kalma hakkını kullanıyor

Annesi ve kardeşini yanı sıra sevgilisinin itiraflarına rağmen Hami ise sessiz kalma hakkını kullanıyor. Emniyete götürüldükten sonra suçlamaları reddeden Hami Kıcı, kardeşe itiraf ettikten sonra susma hakkını kullanmaya başladı. Emniyet anında yaşanan gelişmeleri takip eden Müge Anlı’nın muhabiri ise bugün Baro tarafından atanan avukatın emniyete geldiğini Hami’nin ifadesinin alınacağını düşündüklerini söyledi.

Müge Anlı Şiar Kılıç olayı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında gündeme gelen Şiar Kılıç olayı Türkiye’yi derinden sarstı. Sakarya’da yıkık dökük bir evde çıkan yangında hayatını kaybettiği düşünülen çocuğun babası Müge Anlı’ya başvurarak oğlunun yangında kaza ile ölmediğini öldürüldüğünü öne sürdü. Bunun üzerine Müge Anlı ve ekibi araştırma yapmaya başlarken komşuların verdiği ifadeler ve hastanede bir doktorun söyledikleri ölüm ihtimalini güçlendirdi. Sezon finali öncesinde konuşulan bu konuda sonuca ulaşılamazken bu hafta içinde Gülizar’ın itirafı ile birlikte polis ekipleri devreye girdi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap