Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

24 Mayıs hatlar neden çekmiyor? Vodafone, Turkcell, Türk Telekom arama yapılamıyor

24 Mayıs telefon hatları neden çekmiyor sorusunun yanıtı milyonlarca cep telefonu kullanıcısı tarafından yoğun olarak araştırılıyor. Koronavirüs salgını gölgesi altında başlayan Ramazan Bayramı'nın birinci gününde vatandaşlar sevdikleri ile bayramlaşmak için telefonları yoğun olarak kullanmaya başladığı. Fakat yoğun talep sonrasında Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom neden çekmiyor sorusunun yanıtı herkes tarafından araştırılıyor. Peki 24 Mayıs hatlar neden çekmiyor?
Eklenme:
 24 Mayıs hatlar neden çekmiyor? Vodafone, Turkcell, Türk Telekom arama yapılamıyor

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom neden çalışmıyor sorusunun yanıtı bugün sabahtan bu yana milyonlarca cep telefonu kullanıcısı tarafından yoğun olarak araştırılıyor. vatandaşlar koronavirüs salgını gölgesi altında başlayan Ramazan Bayramı’nda sevdikleri ile bayramlaşma bilmek için cep telefonlarına kullanırken bir anda operatörlerin çalışmadığı gündeme geldi. Turkcell, Türk Telekom Vodafone üzerinde yaşanan bu aksaklık nedeni ile vatandaşlar da internet üzerinde Türk Telekom ve Vodafone neden çalışmıyor gibi soruların yanıtını araştırmaya başladı. Peki Türk Telekom ve Vodafone neden çalışmıyor? 24 Mayıs hatlar neden çekmiyor? Telefonla neden arama yapılamıyor?

24 Mayıs Turkcell ve Vodafone neden çalışmıyor?

Vatandaşların Ramazan Bayramı’nın ilk gününde sevdikleri ile bayramlaşmak ve bayramlarını kutlamak amacıyla sabah saatlerinden bu yana yakınlarına telefon üzerinden ulaşmaya çalışıyor. Ancak telefon operatörlerinde yaşanan aksaklık nedeni ile birçok vatandaş hiç kimseye ulaşamadığını söylüyor. Yaşanan bu problemin operatörlerde yoğunluk nedeniyle yaşandığı düşünülürken milyonlarca vatandaş sosyal medyada tepkilerini dile getiriyor.

Vodafone açıklama yaptı

Vodafone Türkiye hatlar neden çekmiyor sorusuna yanıt arayan vatandaşlar için bir açıklama yayınladı. Vodafone’dan kaynaklı bir sorun olmadığının belirtildiği açıklamada diğer operatörler yönüne yapılan aramalarda sorun yaşandığı ifade edildi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Twitter’da Büyük Yenilik: Sesli Tweet! Sesli Tweet Nasıl Atılır?
18 06 2020 - 13:57
Playstation 5 Oyunseverleri Heyecanlandırdı
10 06 2020 - 16:53
Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone şebeke sorunu yaşanmaya başladı
24 05 2020 - 14:16
NASA’dan paralel evren açıklaması! Paralel evrenin varlığına kanıt bulundu
21 05 2020 - 09:54
Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
18 05 2020 - 00:58
Seyahat izin belgesi artık e-Devlet üzerinden alınabilecek
17 05 2020 - 13:22
Yorum Yap