23 Haziran yerel seçim ücretleri ne zaman ödenecek ve hangi bankaya yatacak?

İstanbul Büyükşehir Belediye başkanlığı için tekrarlanan 23 Haziran 2019 seçimlerinde görev alan sandık görevlileri ve kat görevlileri yerel seçim ücretleri ne zaman yatacak sorusunun yanıtını merak ediyor.

30.07.2019 - 19:11
31.07.2019 - 11:22
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

23 Haziran seçim parası ne zaman yatacak ve hangi bankaya ödenecek sorusu son günlerde çok araştırılıyor. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçimleri için 23 Haziran tarihinde İstanbullular sandık başına gitti. İBB seçimleri sırasında sandık başında görev yapanlar ise seçim parasını ne zaman hesaplarına yatacağını merak etmeye başladı. 23 Haziran seçim parası ne zaman ve hangi bankaya yatırılacak?

23 Haziran’da seçim görevi yapanlar ne kadar alacak?

23 Haziran yerel seçimleri ücretlerinin ne zaman ödeneceğinin yanı sıra seçimde görev yapanların ne kadar para alacağı da merak ediliyor. 23 Haziran seçiminde görev alan Yüksek Seçim Kurulu başkan ve üyeleri 261 TL, Siyasi parti temsilcileri ve birinci derecede sorumlu görevliler 130 TL, 2. derecede sorumlu görevliler 126 TL, 3. derecede sorumlu görevliler 124 TL, 4 derecede sorumlu görevliler 121 TL,  bilgisayar işletmeni, sekreter, arşiv memuru gibi görevliler 121 TL, şoför hizmetli bekçi ve diğer personeller 115 TL, şoförler 110 TL ücret alacak.

23 Haziran sandık görevlisi ücretleri ne zaman ödenecek?

23 Haziran sandık görevlisi ücretleri ne zaman ödenecek sorusunun yanıtı vatandaşlar tarafından araştırılıyor fakat henüz bu konuda Yüksek Seçim Kurulu’ndan yapılan bir açıklama bulunmuyor. Bayram öncesinde seçim ücretlerinin hesaplara yatırılması bekleniyor.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim