Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

22 Ekim Gelinim Mutfakta’da günün birincisi kim? Gelinim Mutfakta 22 Ekim puan tablosu

Kanal D'de hafta içi her gün Onur Büyüktopçu'nun sunumu ile izleyici karşısına çıkan ve izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran Gelinim Mutfakta 22 Ekim Perşembe haftanın finali öncesinde yeni bölümle yayınlanıyor. Ekranların renkli ve neşeli programı Gelinim Mutfakta'da bugün yine bir yarışmacı günün birincisi olarak çeyrek altının sahibi olacak. Birbirinden iddialı dört yarışmacının kıyasıya bir rekabet içerisine girdiği yarışmada günün birincisi ve çeyrek altını kazanan yarışmacıların yanı sıra puan tablosunda merakla takip ediliyor. Peki Gelinim Mutfakta 22 Ekim günün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta 22 Ekim çeyrek altını kim kazandı? 22 Ekim Gelinim Mutfakta puan tablosu ve detaylar haberimizde…
Son Güncelleme:
 22 Ekim Gelinim Mutfakta’da günün birincisi kim? Gelinim Mutfakta 22 Ekim puan tablosu

Gelinim Mutfakta’da yeni gün başlıyor. Kanal D ekranlarında hafta içi her gün izleyici ile buluşan Onur Büyüktopçu’nun eğlenceli sunumu ile keyifli anlar yaşatan yarışma programında Bugün de yarışmacılar günün birincisi olabilmek çeyrek altın kazanabilmek için mücadele edecek. Artık haftanın finaline sadece bir gün kalırken yarışmacılar arasında heyecan ve rekabet daha da artıyor. Gelinim Mutfakta 22 Ekim puan tablosu izleyiciler tarafından merakla takip ediliyor. Peki Gelinim Mutfakta 22 Ekim günün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta 22 Ekim çeyrek altını kim aldı?

Çeyrek altın kura çekimi ile sahibini buldu

Zeynep ve İlayda arasında son günlerde Gelinim Mutfakta yarışmasında kıyasıya bir rekabet yaşanıyor. Birbirileri ile iddialalan ve zaman zaman sert tartışmalar yaşayan yarışmacılardan Zeynep haftanın ilk gününde çeyrek altın kazanmış ve rakibine havasını atmıştı. Haftanın ikinci gününde ise bu defa işler değişti çeyrek altının sahibi İlayda oldu. İkisi de çok iddialı olan yarışmacılar dün eşit puan aldı ve gün birinciliği paylaştı. Yarışmacıların puanlarının eşit olması nedeniyle yarışmanın sunucusu Onur Büyüktopçu çeyrek altının sahibini belirlemek üzere kura çekimi yaptı. Kura çekimi sonucunda kazanan yarışmacı Zeynep oldu ve çeyrek altın Zeynep’in oldu.

Gelinim Mutfakta 22 Ekim puan durumu

Haftanın finali adım adım yaklaşırken bugün yarışmacılar yine mutfağa girdi ve günün yemeğini belirlenen süre içerisinde yaparak sunumlarını gerçekleştirdi. Gelinim Mutfakta 22 Ekim puan durumu şöyle oldu;

Aysu: 20 puan

Zeynep: 15 puan

İlayda: 12 puan

Didem: 11 puan

Gelinim Mutfakta 22 Ekim gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 22 Ekim gün birincisi ve çeyrek altını kim aldı sorusunun yanıtı belli oldu. Bugün çeyrek atını kazanan yarışmacı Aysu oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap