Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

22-28 Haziran 2020 Haftalık Burç Yorumları! Bu Hafta Burcunuz Ne Söylüyor?

18 Haziran’da gerçekleşen Merkür Retrosu, hafta sonu meydana gelen Güneş Tutulmasından sonra 22-28 Haziran 2020 haftalık burcunun sizler için ne söylüyor? Tutulma yepyeni başlangıçlara kapı açarken haftalık burç yorumlarınıza gelin birlikte göz atalım.
Eklenme:
 22-28 Haziran 2020 Haftalık Burç Yorumları! Bu Hafta Burcunuz Ne Söylüyor?

Koç Burcu

Yengeç burcunda ilerlemeye devam eden Ay, özel hayatınızda yeni başlangıçları hazırlıklı olmanızı sağlayacak. Salı günü Neptün’ün geri hareket etmesi ilginizi psişik konulara iteceği için gördüğünüz rüyalardan günlük yaşamınızda anlam çıkartmak isteyebilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Mars’ın hata sonu burcunuza geçmesiyle hedeflerinize daha yakınlaşacaksınız. Düzen tutturmak için önünüzde 6 aylık bir mücadele sizi bekliyor olacak.

Boğa Burcu

Aile bireyleriyle birlikte alacağınız yeni kararlar hayatınızı sorgulamaya neden olacak. Uzun zamandır beklettiğiniz değişimleri harekete geçirebilirsin. Hafta ortasında yeni gruplarla tanışabilirsin. Çocuğu olan bir Boğa burcuysanız keyifli bir tatil planı yapmanın tam zamanı. Yakın dostunuzla duygusal yakınlaşma içine girebilirsin. İş ortamında yaşanan gerginliklere hazır olun.

İkizler Burcu

Kariyerinizdeki ilerleme planlarının suya düşmesi yeni planları harekete geçirebilir. Hayatınızda değiştirmek istediğiniz şeylerin listesini yapıp gözünüzün önünden ayırmayın. Koç burcuna geçecek olan Mars, önünüzdeki 6 ay içinde yeni çevrelere girmenize vesile olacak. Fırsatları değerlendirmek için Temmuz ortasını beklemelisin. Zira 20 Temmuz’daki Yeni Ay, o zamana kadar gösterdiğiniz çabaların meyvesini vermeye başlayacak.

Yengeç Burcu

Bu yıl içinde yaşanan değişimler en çok sizi etkiledi. Salı gününden itibaren netlik kazanmayan konular çözülmeye başlayacak. “Giden gider kalan sağlar bizimdir” moduna gireceksin. Hafta ortasında yeni iş teklifi, kazançlar olabilir. Kısa yolculuklar yapabilirsin. Arabanızı yenilemek istiyorsanız 13 Temmuz’dan sonra Merkür’ün düz harekete geçmesini bekleyin. İlginizi çeken konular üzerine eğitim almak isteyebilirsiniz. Koç burcuna geçen Mars, yönetici ilişkilerinizde hareketlenmeye neden olacak.

Aslan Burcu

İkili ilişkilerinizde adeta Güneş gibi parlayacaksınız. Özgüveninizin yükselmesini sevdikleriniz ve kendiniz içinde faydalı kullanmalısınız. Yurt dışıyla ilgili akademik ya da hukuksal konulara hızlı bir giriş yapacaksınız. Yeni düzeninizi oluşturana kadar Ocak 2021 yılına kadar inişler çıkışlar yaşayabilirsiniz. Liderlik özelliklerinizin açığa çıkması sizi çevrenizle karşı karşıya getirebilir. Hafta sonu seyahat planı yapabilirsiniz.

Başak Burcu

Neptün’ün geri hareket etmesi, özel hayatınızda aldatılmış, kandırılmış olmanızı hissetmenize neden olabilir. İş hayatınızda size güven telkin eden insanların net tavır sergilememesi rahatsızlık vereceği gibi ortak projelerde umduğunuzdan fazla para harcayabilirsin. Ani çıkan harcamalarda sağduyunuzu kullanın. Hafta sonu özgüveniniz artacak. İletişim kurmak da zorlandığınız kişilerden destek görebilirsiniz. Dürüst ve gerçekçi olmanız sorunların üstesinden kolaylıkla gelmenizi sağlayacak. Sonbahar’a doğru stres yaşayabilirsiniz. Hayatı olduğu gibi yaşamak durumun üstesinden gelmenizi sağlayacak.

Terazi Burcu

Güneş tutulmasının yarattığı köklü değişikliklerin neticesini 20 Temmuz’da yaşanacak olan Yeni Ay ile göreceksiniz. Yeni işe başlama, boşanma, evlilik, aile içi olan ilişkiler, yepyeni fırsatlar olacak. Sakinliğinizi koruyup mantıklı fikirlerle geleceğini planlayabilirsin. Duygusallığa yer yok. Hafta sonu yaşayacağınız olaylar karşısında hakkını savunabilirsin. Ani çıkışlar göstermekten kaçınıp, sakinliğini koruman ikili ilişkilerinde yarar sağlayacak. Olaylar karşısında narin bir yapıya sahip gözüksen bile aslında çok güçlü olduğunu unutmamalısın.

Akrep Burcu

Hayatınızda yeni bir dönem açılıyor. 2018 yılından beri beklediğiniz yurt dışı konuları yavaş yavaş sonuçlanmaya başlayacak. Uzaklarda kurmak istediğiniz yaşam isteği, bu dönemde yeniden gün yüzüne çıkacak. Çevrenizdeki insanlarla tartışmaktan kaçınmalı, iş arkadaşlarınızın kalbini kırmamaya dikkat etmelisin. Strese bağlı migren ve üst solunum yolları enfeksiyonu yaşayabilirsin. Ani göz bozukluklarına dikkat.

Yay Burcu

Hafta sonu gerçekleşen Güneş tutulması, hem iş hem de aile hayatınızda değişimlerin başlangıcını tetikleyecek. Yıllardır para kazanmak için verdiğiniz çaba artık yavaş yavaş meyvesine verecek. Bu dönemde bir çok gezegen geri gittiği için değişiklik yapmak istediğiniz konuların yavaş ilerlemesinin geçici olduğunu aklında çıkarmamalısın. Kariyerinde değişiklik olabilir. Bekar Yay burçları evlilik kararı alabilir. Yaz aylarında spora yönelmeyi denemelisin. Bazı Yay burçları çocuk yapmaya karar verebilir.

Oğlak Burcu

20 Temmuz’a kadar partnerinizle olan ilişkilerinizde yepyeni bir sayfa açmanıza neden olabilir. İkili ilişkilerinizin süresinin dolduğunu düşünüp bitirmek isteyebilirsin. Yeni ortaklıklar olabilir. Neptün’ün geri gitmesi, sezgilerinizin güçlenmesine neden olacak. Kardeş ilişkilerinde daha özverili olmalısın. Yeni araba ve gayrimenkul almaktan uzak durmalısın. İş ve özel hayatında denge kurmak da zorlanabilirsin. Ev içi tartışmalar, haksızlıklara uğramalar olabilir. Tamir ve taşınma için Temmuz ortasını beklemelisin.

Kova Burcu

Bu haftadan itibaren bol hareketli ve seyahatli dönem seni bekliyor. Yılın ikinci yarısında kardeş ve akraba kavgalarından uzak durmalısın. Kara yolcuklarında dikkatli olmalısın. Partneriniz desteğinize ihtiyaç duyabilir. Yaptıklarını takdir etmelisin. Beşten fazla gezegenin geri gittiği bu dönemde aksayan konuların başarıyla üstesinden gelebilir, yarım kalan işlerini bitirme imkanın olabilir. Maddi kazancınızda azalma meydana gelebilir.

Balık Burcu

Uzun zamandır hissettiğin uyuşukluktan artık kurtulma zamanı. Neptün’ün geri hareket etmesi, sezgilerinin güçlenmesini sağlayacak. Güzelliğinizle pek çok kişiyi etkileyebilirsin. Oyunculuk yeteneğiniz bu dönemde ortaya çıkacak. İkili ilişkilerinizde hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsan, insanların gerçek yüzlerini görmeye çalışmalısın. Maddi kazanç ve kayıplarınız olacak. Ani harcamalarınız yüzünden paniğe kapılıp depresif ruh haline girmemeye dikkat etmelisin.


İlgili Yazılar
Zayıflamaya yardımcı olan tok tutan gıdalar
26 10 2020 - 17:21
Fransız markaları nelerdir? Erdoğan’ın boykot çağrısı yaptığı Fransa markalı ürünler!
26 10 2020 - 15:58
Çikolatalı ıslak kek tarifi! Nefis ve lezzetli ıslak kek nasıl yapılır?
24 10 2020 - 12:41
Fırında patlıcanlı tepsi kebabı tarifi! Pratik ve kolay tarifler
23 10 2020 - 13:37
Evdeki kötü kokular için pratik çözümler
23 10 2020 - 12:04
Şok 24 Ekim 2020 aktüel ürünler kataloğu! Şok’ta hafta sonu indirimleri yayınlandı
23 10 2020 - 09:49
Yorum Yap