Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

21 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta puan durumu! Günün birincisi kim?

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün Fatih Ürek’in sunumu ile yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışmasında haftanın finaline sadece bir gün kala büyük heyecan başlıyor. Bugün 4 yarışmacı yine Mutfaktaki hünerlerini sergileyecek ve kayınvalideler puanlama yapacak. Peki Gelinim Mutfakta 21 Mayıs Perşembe puan durumu nasıl oldu? 21 Mayıs Perşembe gelinim mutfakta günün birincisi kim?
Son Güncelleme:
 21 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta puan durumu! Günün birincisi kim?

Fatih Ürek in sunumu ile hafta içi her gün Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan ve izleyicileri ekran başına kilitlemeyi Başaran yarışma programı Gelinim Mutfakta 21 Mayıs Perşembe yeni bölümü ile bugün yeniden sizlerle buluşuyor. Haftanın finaline artık sayılı saatler kala yeni bölümde hem gelinler için hem de kayınvalideler için kritik oylama yapılacak. Gelinler bugün mutfaktaki hünerlerini sergilerken kayınvalideler hangi tabağın kendi kendine ait olduğunu bilmeden puan verecek en yüksek puanı alan yarışmacı günün birincisi olarak çeyrek altını kazanacak. Peki Gelinim Mutfakta 21 Mayıs Perşembe günün birincisi kim? Gelinim Mutfakta bugün çeyrek altını kim kazandı?

Çiğdem Hanım Sürahi Nine kılığına giriyor

Gelinim Mutfakta yarışmasında geçtiğimiz haftadan bu yana kılık değiştirmeler artık moda olmaya başladı. Daha önce Hüsniye Hanım’ın sürprizli bir şekilde stüdyo ya gelmesinin ardından Şimdi de Çiğdem Hanım Sürahi Nine kılığına girerek stüdyo ya geliyor. Çiğdem Hanım’ı bu şekilde gören yarışmacılar ve kayınvalideler ise gülme krizine giriyor.

gelinim mutfakta

Haftanın en kritik oylaması yapılacak

Gelinim Mutfakta yarışmasında haftanın finaline bir gün kala en kritik oylama bugün yapılacak. Kayınvalideler hangi taban kime ait olduğunu bilmeden puan verirken kendi gelinlerini bulup en yüksek puanı vermeye çalışacak. Günün en yüksek puanlarını alan yarışmacı ise çeyrek altını kazanacak ve haftanın finali içinde bir hayli avantajlı duruma geçecek.

Gelinim Mutfakta 21 Mayıs puan durumu

Gelinim Mutfakta 21 Mayıs puan durumu belli oldu. Haftanın dördüncü gününde gelinlerin yaptıkları yemeklere kayınvalideler şu puanları verdi;

Dilek: 10 puan

Neslihan: 9 puan

Elif: 13 puan

Hatice: 12 puan

Gelinim Mutfakta 21 Mayıs günün birincisi kim?

Gelinim Mutfakta 21 Mayıs günün birincisi ve çeyrek altının sahibi 13 puan alan Elif oldu. Bugün en düşük puanı ise 9 puan ile Neslihan aldı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Gelinim Mutfakta 26 Ekim günün birincisi kim? Bugün çeyrek altını kim aldı?
26 10 2020 - 11:08
26 Ekim Pazartesi Demet ve Alişan ile Sabah Sabah bugünkü konukları kim? Canlı müzik ziyafeti!
26 10 2020 - 09:10
Bugün TV’de ne var? 26 Ekim 2020 Pazartesi Atv, Kanal D, FOX Tv, TV8, TRT1, Show Tv, Star Tv yayın akışı…
26 10 2020 - 09:01
Yorum Yap