Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

21 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta bugün puan tablosu

Kanal D'de Onur Büyüktopçu'nun sunumu ile izleyici ile buluşan ve yeni sezonu geçtiğimiz hafta başlayan Gelinim Mutfakta yeni sezon ikinci haftası ile bugün ekranlara geliyor. Birbirinden iddialı gelinlerin kendilerine verilen süre içerisinde yemeklerini hazırladıkları ve yüksek puan almak için mücadele ettikleri yarışmada kayınvalideler de puanlama sırasında kendi gelinlerini bulmaya çalışıyor. Peki Gelinim Mutfakta 21 Eylül Pazartesi günün birincisi kim oldu? 21 Eylül Gelinim Mutfakta puan tablosu nasıl oldu?
Son Güncelleme:
 21 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta bugün puan tablosu

Gelinim Mutfakta yeni sezonda yeni sunucusu ile bomba gibi ekranlara geri döndü. Geçtiğimiz hafta heyecanın başladığı yarışma programında bu hafta yine yarışmacılar en iyi yemekleri çıkarmak ve yüksek puanlar almak için mücadele ediyor. Gelinim Mutfakta yarışmasının yeni sezonunda artık sonucu Onur Büyüktopçu da puanlama yapıyor ve gelinlerin akıbetini belirliyor. Haftanın ilk gününde gelinler kendilerine verilen süre içerisinde yemeklerini hazırlayacak ve güvenliği yüksek puanlarını alarak bir olup çeyrek altını kazanmak için mücadele edecek. Peki Gelinim Mutfakta 21 Eylül Pazartesi Çeyrek altını kim kazandı? 21 Eylül Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta bugün puan durumu ve detaylar haberimizin devamında…

Haftanın finalinde Miray veda etti

Gelinim Mutfakta yeni sezonda ilk haftasında yepyeni yarışmacılarla izleyici karşısına çıkmıştı. Haftanın ilk elemesi Cuma günü yapılırken hafta boyunca en düşük puanı alan Miray yarışmaya veda eden isim oldu. Kayınvalidesi ile birlikte yarışmadan ayrılmak zorunda kalan gelin giderken gözyaşlarına boğuldu. Gelinim mutfakta yarışmasından elenen Miray’ın yerine bugün Sinem yarışmaya başlıyor. Geçtiğimiz haftanın finali bölümünde 5 bilezik ödülünün sahibi olan yarışmacı ise İlayda olmuştu.

Gelinim Mutfakta 21 Eylül puan tablosu

Gelinim Mutfakta 21 Eylül puan tablosu izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Kayınvalideler ve Onur Büyüktopçu’nun yaptığı puanlamanın ardından Gelinim Mutfakta bugün puan tablosu şu şekilde oldu;

İlayda: 19

Ayşe: 11

Zeynep: 21

Sinem: 13

Gelinim Mutfakta 21 Eylül günün birincisi kim?

Gelinim Mutfakta 21 Eylül günün birincisi ve çeyrek altını kazanan yarışmacı belli oldu. Bugün en yüksek puanları alarak günün birincisi ve çeyrek altının sahibi olan yarışmacı Zeynep oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap