Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

2020 Yılının Kış Moda Makyaj Trendleri

2019 yılı geride kalırken 2020 yılının kış makyaj trendleri belli oldu. Dudaklardan başlayarak gözlere kadar yeni moda trendi ise rengarenk yapılan makyajlar olacak.
Eklenme:
 2020 Yılının Kış Moda Makyaj Trendleri

Kadınlar için en önemli hadiselerden biri olan makyaj her daim ilk sırada gelmektedir. Renkli desenlerinin yanı sıra zarafeti de öne çıkaran dokunuşlar ile bunlara değişik tonlar verilebilmesi mümkündür. İşte 2020 yılına damga vurması beklenen makyaj trendleri.

Kırmızı Ruj

Kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan kırmızı ruj efsanesi yine kaldığı yerden devam edecek. Hiçbir zaman modası geçmeyen kırmızı ruj bu sene de kışın trendlerinden birisi olacak.

Farlar

Daha öncesinde de moda olan ancak geçtiğimiz sene varlığı yitiren göz alıcı farlar bu kışında moda. Rengarenk seçimler ile farlar bu sefer 2020’nin trend kış seçeneklerinden birisi halini alacak.

Rengarenk Allıklar

Bronz ve nude tonu yerine rengarenk allıklar bu senenin modası olacak. Ancak allıkları bu sefer sadece yanak kısmı ile sınırlandırmak yerine göz kapaklarına da sürmek moda halini alacak.

Sim

Bu sene de sim yeniden moda. Gözler ile beraber dudaklarda sim kullanmanız modayı yeniden yansıtacak. Sim seçimlerinde özellikle pul büyüklüğünde olmasına özen göstermenizde fayda vardır.

Gözler

Renkli farların yanı sıra gözlerdeki değişimde ön planda olacak. Kat kat rimel sürerek 2020 kış trendi yansıtmak ve buna umanlı makyaj efekti de vermek yararınızadır.

Çizgi Hatları

Göz makyajlarına çekilmiş eyelinera artık veda etmenin tam da zamanı. Farklı motifler halinde çekilen çizgiler artık yeni moda. Bununla beraber her şey sizin hayal gücünüze kalmış durumda. Bunun yanında yeni bir moda ise kedi gözü makyajı.


Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
Kadınlarda Saç Rengi Nasıl Açılır?
10 12 2019 - 16:45
Peeling Nedir? Evde Doğal Yollarla Nasıl Peeling Yapılır?
11 11 2019 - 23:51
Kusursuz bir yüz için ihtiyacınız olan 5 cilt bakım tavsiyesi
10 09 2019 - 14:40
Küçük yöntemlerle günlük yaşantınızda uygulayabileceğiniz, sizi daha sağlıklı kılacak 4 tavsiye
3 08 2019 - 13:29
Saçlarınızı geri kazanabileceğiniz 3 etkili saç çıkarma yöntemi
1 08 2019 - 16:53
Bu 3 bitki türü yaptığı fotosentez ile sıcakları emerek evinizi daha serin tutabilir
28 07 2019 - 15:26
Yorum Yap