Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

2020 Gelinlik Modası ve En Yeni Gelinlik Trendleri

Eklenme:
 2020 Gelinlik Modası ve En Yeni Gelinlik Trendleri

2020 gelinlik modelleri her yıl olduğu gibi yine çok ilham verici. En güzel gününüzde tüm gözler üzerinizdeyken beden proporsiyonunuza uygun şık gelinlikler ile kendinizi bir masal kahramanı gibi hissedeceksiniz. 2020 gelinlik modası da her tarza uygun şahane gelinlik seçenekleri ile sizlere yılın en iyi gelini olmanızı vaat ediyor. İster zarif gelinliklerden hoşlanın, ister kabarık ve büyük, isterseniz de balık model. Tarzınıza zevkinize ve hayallerinize uygun gelinlikler yine bu yıl bol tercih seçeneği ile sizlere sunulacaktır.

2020 Gelinlik Modası

Her geçen gün değişen moda ve trendler düğün sektöründe de gelinlik raflarını hedef almış durumda. Yapacağınız düğün tercihinize de uygun olarak seçebileceğiniz gelinlikleri yine 2020 gelinlik modası başlığı altında daha yakından görebilirsiniz. Ayrıca bu yılın modelleri arasında eski dönem gelinliklerine yine bir dönüş var. Nostalji seven zarif gelinlerin tercih edebileceği sayısız model mevcut. Belki de gelinlik tasarımları arasında en ilginç ve marjinal olanı ise floral ve desenli modeller. Haki yakanın gelinlik modelleri üzerinde ki etkilerini de gördüğümüz 2020 gelinlik modası Rönesans döneminin vazgeçilmezi tek omuz modelleri ile de karşımıza çıkmakta.

Bu yılın şanslı gelinleri için gelinlik modellerini daha yakından incelediğimiz listemize bir göz atalım.

Balon Kollu Gelinlikler Rönesans’tan İzler Taşıyor

Vintage tasarımların müptelası gelinlerimizin bayılarak giyeceği balon kollu gelinlikleri geçen yılda görmüştük. Ama bu yıl balonlar daha hacimli. Dar omuzlu hanımların tercih etmesi gereken bu modelimiz 2020 gelinlik modası nostalji tasarımı olarak karşımıza çıkıyor.

 

Tüylü Gelinlikler İle Adeta Bir Kuğu Olabilirsiniz

Etek ucu, kol uçları veya yaka gibi bölgeleri tüy ile tasarlanmış olan bu gelinlik türü 2020 gelinlik modası trendleri arasında belki de en romantik olanı. Proporsiyonunuza göre fazlalık olan bölgelerinizde tüy kullanmanız daha iyi olacaktır.

 

Tek Omuz Gelinlikler

Tek omuz gelinlikler de bu yıl çok tercih ediliyor. Helenistik dönemden ilham alınarak tasarlanan bu gelinlikler tek omuz şıklığı arayan gelinlerimizin bir numaralı tercihi olacak. Yine eski dönem meraklıları için Helenistik dönem gelinlikleri doğru bir tercih olacaktır.

Hakim Yaka Geri Geldi

2020 gelinlik modası listesinde bize 90’lı yılları hatırlatan haki yaka gelinlikler uzun boyna sahip olan gelinlerimizin zarafetine zarafet katacaktır. Kısa ve geniş boyunlu gelinlerimizin bu modelden uzak durmasında fayda var. Zira bu tür modeller boynunuzu uzunluğunu keseceği için kısa boyunlular için yanlış bir tercih olacaktır. Bu tür tasarımlarda bilinmesi gereken önemli hususlardan biri de koyla takılamayacak olmasıdır. Zira bütün boyun ve göğüs bölgenizin kapalı olacağı bu modelde zarif inci küpeler ile uyumu yakalayabiliriniz.

 

Floral ve Desenli Gelinlikler İle Marjinalliğinizi Kanıtlayın

İşlemeli gelinlikler olarak da bilinen desenli gelinlikler alışılmışın oldukça dışında. Üstelik buna bir de çiçek desenleri eklenince ortaya özellikle kır düğünlerine yaraşır bir gelinlik modeli çıkıyor.Oldukça romantik bir havaya sahip olan bu model gerçekten de sıra dışı duruyor.

Nude Tonları İle Dikkatleri Üzerinize Çekin

Nude tonlu gelinlikler geçen yılda oldukça fazla tercih edildi. 2020 gelinlik modası trendlerinde ise, bu yıl gold renginin nude tonları baş göstermekte. Oldukça cesur bir tercih olarak da görülen nude tonları havuz başı düğünler ve kır düğünleri için ideal. Işıltılı detayları ile zarafetinize zarafet katacak bu modelimiz 2020 gelinlik modası listemizde en marjinal olanlarından biri.

 

Sade ve minimal

Sade ve abartıdan uzak tercihlerde bulunmak isteyenler için de bu yılın en güzel gelini olmak mümkün. Genellikle saten veya ipek gibi akışkan kumaşlar kullanarak yapılan bu gelinlik modeli fiziği kaldırabilecek olanlar tarafından severek tercih ediliyor.


Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
Kusursuz bir cilde sahip olmanızı sağlayacak ipuçları
15 10 2020 - 09:54
Yumurtlama günleri nasıl hesaplanır? Yumurtlama hesaplama
14 10 2020 - 18:09
İşyerinde şık ve bakımlı görünmenin sırları
14 10 2020 - 09:00
Kolay yağlanan saçlara çözüm önerileri
13 10 2020 - 13:19
Genç cildin sırrı: Elma kayısı maskesi
13 10 2020 - 10:18
Kusursuz bir cilt için bakım önerileri
12 10 2020 - 10:56
Yorum Yap