Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

2019 Yılbaşı Parti Kıyafetleri ve Yeni Kombinler

Son Güncelleme:
 2019 Yılbaşı Parti Kıyafetleri ve Yeni Kombinler

Yaklaşan yılbaşı öncesinde parti kıyafetleri gündem oldu. Yılbaşı partisinde henüz ne giyeceğine karar veremeyen kadınlar için Oleg Cassini 2018 yılbaşı parti kıyafetlerini sizler için paylaştık.

2018 yılının son günlerine haftalar kala 2019’u büyük bir coşku içerisinde karşılamak isteyenler için Oleg Cassini, Bright & Bold koleksiyonu hem ışıltılı hem de yeni stilleri ile cesur kadınlara öncülük etmeye devam ediyor. Günlük rahat parçaları ile sokak stili geçişinden gece şıklığına kadar yeni tasarımlarda minimalizmi yakalamak mümkün oluyor.

Romantik çizgiler eşliğinde feminen tasarımlar yeni yıl partisinde oldukça popüler bir hale gelecek. Tek omuz detayında slim fit kesme bir elbise ile fiyonk detayı ve ölçülü göğüs altı dekoltesi yeni trendleri yansıtacak. Bunun yanında yeni kombinler içinde yıldız parçaları tasarıma eklenecek.

Yeni Yılda Mini Kesimler

20’lerin görkemli halini yansıtan partilerinde renkler kişilerin ruh halini yansıtmaya devam edecek. Yılbaşı elbiselerinin klasik kesimlerinde yeni tasarımlar elegan ve romantik görünüme sahip olacak. Kumaşın özgün dokusu ile kült renk siyahı birleştiren tasarımlar yeni kombinleri oluşturacak. Mini şapkalar, tüylü şallar ve ışıltılı takılar nostaljik esintileri beraberinde getirerek partilerin yıldızlarını yaratmaya devam edecek.

Kadınlarda doğal ışıltıları ön plana çıkartan ve ilhamları gökyüzünden alan yeni tasarımlar eşliğinde yeni trendler piyasaya çıkacak. Yaz sezonunun sıkça rastlanılan altın ve gümüş renkleri anahtar parçaları oluşturacak. Güneşin sonsuz enerjisi ile yıldızların zarif parıltısı payetler ve pul dokulu kumaşlar ile çarpıcı etki yaratacak. Vücut hatlarını saran mini kesimler ve göğüs dekolteli yakalar çekici kadın siluetini eksiksiz bir şekilde tamamlayacak.

Yeni Yıl Ateşi Kombinleri

Düğünler ve özel günlerde gündeme gelen kraliyet rüzgarı yeni yılda asaleti temsil edecek. Yeni trendler vücut hatlarına tam olarak oturan dar ve mini kesimleri, ölçülü sırt dekoltesi ve kollardaki transparan dantel detaylarını ön plana çıkartacak. Göz dolduran yeni tasarımlar ile zarif yüksek topuklar ve ışıltılı aksesuarlar yeni kombinler de etkiyi maksimum düzeye çıkartacak.

Cesur görünümlerin vazgeçilmez renklerinden biri olan kırmızı ve bordo yeni partilerin nabzını tutacak. Zarif görünen kadınların vazgeçilmezi olan kırmızı tonlar yeni yıl partilerinin yine vazgeçilmezlerinden olacak. Abartıdan uzak takılar ile naif topuzlar ve natürel makyajlar kombin ile gecenin tüm gözlerini üzerinizde olmasını sağlayacak.

Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta Kastamonu pilavı malzeme listesi ve yapılışı
28 04 2020 - 14:06
Gelinim Mutfakta günün yemeği Zürbiye malzemeleri ve yapılışı
27 04 2020 - 14:00
Beklenen meteor ne zaman geliyor? Meteor dünyaya çarpacak mı?
27 04 2020 - 12:28
Haftaya sokağa çıkma yasağı olacak mı? Sokağa çıkma yasağı ne zamana kadar sürecek?
26 04 2020 - 14:40
Evde Ramazan pidesi nasıl yapılır? Sıcak ve lezzetli Ramazan pidesi tarifi
25 04 2020 - 15:24
Sık sık kolonya kullanmak orucu bozar mı? Koronavirüs mücadelesinde gerekli
24 04 2020 - 14:37