TTK İşçi Alımı Asıl Ve Yedek Liste Belli Oldu! 2019 TTK Kura Sonuç Sorgulama

2019 TTK kura sonuçları sorgulama ekranı açıldı. 2-3 Mart tarihlerinde eş zamanlı olarak Zonguldak Karabük ve Bartın’da yapılan TTK Kura çekimi ile Bartın’da 200, Zonguldak’ta 700, Karabük’te 100 işçi alındı. Yapılan kura çekimi sonucunda Türkiye taşkömürü işçi alımı toplamda 1000 olarak gerçekleşti. TTK KURA ÇEKİMİ SONUÇLARI AÇIKLANDI Türkiye Taşkömürü Kurumu personel alımı için Geçtiğimiz günlerde […]

05.03.2019 - 10:39
05.03.2019 - 10:39
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

2019 TTK kura sonuçları sorgulama ekranı açıldı. 2-3 Mart tarihlerinde eş zamanlı olarak Zonguldak Karabük ve Bartın’da yapılan TTK Kura çekimi ile Bartın’da 200, Zonguldak’ta 700, Karabük’te 100 işçi alındı. Yapılan kura çekimi sonucunda Türkiye taşkömürü işçi alımı toplamda 1000 olarak gerçekleşti.

TTK KURA ÇEKİMİ SONUÇLARI AÇIKLANDI

Türkiye Taşkömürü Kurumu personel alımı için Geçtiğimiz günlerde ilanı çıkmıştı. TTK ve bağlı işyerlerinin yeraltı işyerlerinde çalıştırılmak üzere alınacak olan personeller için noter tarafından kura çekimi gerçekleştirildi. 2019 TTK kura çekimi sonucunda asıl ve yedek adaylar belirlendi.

02 – 03 Mart 2019 tarihlerinde Zonguldak 700 işçi alımı için saat 10 00 da basına ve kamuoyuna açık olarak kura çekimi Zonguldak Site Bahçelievler spor salonunda Zonguldak 1. noteri tarafından yapıldı.

ZONGULDAK TTK KURA SONUÇLARI ASIL LİSTESİ

ZONGULDAK TTK KURA SONUÇLARI YEDEK LİSTESİ

NOT: Noter tarafından yapılan kura çekimi sonucunda Asil olarak belirlenen adayların kurum tarafından sevk edilecekleri hastanelerden TTK beden gücü Yönergesi hükümlerine göre yapılacak olan sağlık muayenesi sonucunda sağlık raporu almaları gerekiyor.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim