TTK İşçi Alımı Asıl Ve Yedek Liste Belli Oldu! 2019 TTK Kura Sonuç Sorgulama

Türkiye taşkömürü Kurumu işçi alımı kura sonuçları açıklandı. TTK 1000 işçi alımı kura sonuçları merak içerisinde bekleniyordu. TTK kura çekimi ile ilgili merak edilen bütün detaylar ve TTK kura sonuçları sorgulama ekranı haberimizde sizleri bekliyor...
Yorum Yap
1 dk okuma süresi
5 Mart 2019

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

2019 TTK kura sonuçları sorgulama ekranı açıldı. 2-3 Mart tarihlerinde eş zamanlı olarak Zonguldak Karabük ve Bartın’da yapılan TTK Kura çekimi ile Bartın’da 200, Zonguldak’ta 700, Karabük’te 100 işçi alındı. Yapılan kura çekimi sonucunda Türkiye taşkömürü işçi alımı toplamda 1000 olarak gerçekleşti.

TTK KURA ÇEKİMİ SONUÇLARI AÇIKLANDI

Türkiye Taşkömürü Kurumu personel alımı için Geçtiğimiz günlerde ilanı çıkmıştı. TTK ve bağlı işyerlerinin yeraltı işyerlerinde çalıştırılmak üzere alınacak olan personeller için noter tarafından kura çekimi gerçekleştirildi. 2019 TTK kura çekimi sonucunda asıl ve yedek adaylar belirlendi.

02 – 03 Mart 2019 tarihlerinde Zonguldak 700 işçi alımı için saat 10 00 da basına ve kamuoyuna açık olarak kura çekimi Zonguldak Site Bahçelievler spor salonunda Zonguldak 1. noteri tarafından yapıldı.

ZONGULDAK TTK KURA SONUÇLARI ASIL LİSTESİ

ZONGULDAK TTK KURA SONUÇLARI YEDEK LİSTESİ

NOT: Noter tarafından yapılan kura çekimi sonucunda Asil olarak belirlenen adayların kurum tarafından sevk edilecekleri hastanelerden TTK beden gücü Yönergesi hükümlerine göre yapılacak olan sağlık muayenesi sonucunda sağlık raporu almaları gerekiyor.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz basın ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir.Gizlilik Politikası |Hakkımızda | Künye | İletişim devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com