Haber

2018’de 1000 TL’e kadar alınabilecek en iyi 5 Telefon Modeli

2018’de 1000 TL’e kadar alınabilecek en 5 Telefon Modeli.(özellikler, anlatımlar,fiyat vs.)

Akıllı telefonlar hayatımıza girdiğinden beri adeta bir bağımlılık yaratmış durumda. Gün içinde ihtiyaçlarımızın pek çoğunu karşlayan bu telefonlar kullanımını bilmemek halinde veya gereksiz kullanmak durumunda zaman kaybına neden olabilmektedir.

Akıllı telefonların üst sınırı 5000-6000 rakamlarına kadar çıkabilmektedir. Bizler bu yazıda 1000 liraya kadar olan fiyat konusunda en uygun performans konusunda ise maksimum verim alabileceğimiz cihazları inceleyeceğiz.

Bu cihazların arasından bazılarının özellikleri adeta fiyatına göre dudak uçuklatacak cinsten. Bazıları pil gücü ile ön plana çıkan bu cihazların bazıları ise ekran kaliteleri ile fark yaratmaktadır. Şimdi bu cihazlara yakından bakalım.

1-XİAOMİ REDMİ 4X 32GB

Biz burada fiyatı en uygun olan ve özellik olarak en fazla özelliğe sahip olan telefonlar listesini yapıyoruz. Bu yüzden sizler için uzun bir araştırmadan sonra en uygun ve en çok özellikli telefonları sıraladık, sıradaki telefonumuz GM6.

3000 mAH pil gücü, 8MP ön, 13 MP arka kamerası, 5 inç ekran boyutu, 32 GB dahili hafızası, 3GB ram miktarı 1,5 GHZ işlemcisi ve 740TL lik fiyatı ile piyasada alınabilecek telefonlar listesinde ilk sıralarda yer alan bir telefon.

Telefonun tek eksi yönü 720×1280 çözünürlüğe sahip olması. Bunun dışında bu fiyata alınabilecek en iyi telefonlar arasında yer almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu